Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

Нова українська школа стартувала на теренах Надвірнянщини

Третій місяць триває освітня реформа. З першого вересня першокласники навчаються в «Новій українській школі». А, це передбачає нову програму та методику викладання. На реалізацію освітньої реформи область у 2018 році отримала 57 млн. грн. Відповідно до розпорядження ОДА для проведення закупівель частина цих коштів спрямована місцевим бюджетам, частина департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА.
Для 57 перших класів закладів загальної середньої освіти Надвірнянського району придбано шкільні меблі, дидактичні матеріали, станції друку, мультимедійні комплекси, комп’ютерну техніку, телевізори. В районному бюджеті передбачено 2680,0 тис. грн., з них 285,0 тис. грн. – субвенції сільських, селищної рад, 865,0 тис. грн. – кошти районного бюджету, 275, 0 тис. грн. – субвенції обласного бюджету, 1555,0 тис. грн. – кошти цільової субвенції з обласного бюджету. Частина обладнання, а це 35 комплектів меблів та 16 мультимедійних комплексів закуплені департаментом освіти, науки та молодіжної політики ОДА. На сьогодні в заклади освіти передано 21 комплект меблів вартістю 560 тис. грн. це кошти районного бюджету, 14 станцій друку та ноутбуків кошти освітньої субвенції в сумі 458 тис. За фінансування державного та районного бюджетів відділом освіти РДА придбано 56 комплектів дидактичних матеріалів на суму 1, 198 млн. грн. (з них 110 тис. грн. – кошти районного бюджету).
Освітній простір «Нової української школи» спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання. Відповідно до методичних рекомендацій, розроблених Міністерством освіти і науки України, класні кімнати мають 8 навчальних осередків: навчально-пізнавальної діяльності (з партами, столами), змінні тематичні осередки (дошки, фліп-чарти, стенди для діаграм з ключовими ідеями), гри (настільні ігри, інвентар для рухливих ігор), художньо-творчої діяльності (полички для зберігання приладдя та стенд для змінної виставки дитячих робіт), куточок живої природи для проведення дослідів (пророщування зерна, спостереження та догляд за рослинами, акваріум), відпочинку (з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами- пуфами, подушками з м'яким покриттям), дитяча класна бібліотечка, осередок вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, полиці/ящики, шафи для зберігання дидактичного матеріалу тощо). Всі першачки отримали підручники.
Що стосується підвищення кваліфікації вчителів початкових класів то на 01 листопада цього року 67 педагогів району, а також 28 заступників з навчально-виховної роботи пройшли навчання в локації «Надвірна» за Типовою освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розробленої відповідно до Концепції «Нової української школи» і отримали сертифікати.
З 29 жовтня 2018 року 68 вчителів початкових класів району працюватимуть у 1-х класах в 2018\2019н.р. розпочали навчання у другій хвилі.
На 01 вересня 2018 року в 36 закладах загальної середньої освіти (у 2 ЗЗСО передбачена індивідуальна форма навчання: це Мирненська ЗОШ І ст. та Лісновелесницька ЗОШ І ст.). У цих закладах загальної середньої освіти навчається 1136 учнів першого класу, з них 8 на інклюзії.
«Ми прагнемо, щоб наші школярики здобували якісну освіту, формували свій світогляд. Адже у нас чудові вчителі, прекрасні діти, які й нині демонструють гарну підготовку, інтелектуальний потенціал на обласних, районних конкурсах, олімпіадах», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук. Він підкреслив, що школа повинна давати не просто набір знань, вона має вчити. Це найперше завдання «Нової української школи».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2