Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Нарада з розпорядниками коштів

В районній державній адміністрації працівниками управління Державної казначейської служби України у Надвірнянському районі проведено нараду з розпорядниками коштів Державного та місцевих бюджетів. На нараді були обговорені питання, які виникають в процесі казначейського обслуговування.
Начальник управління Н.Полатайко коротко проінформувала присутніх про стан підключення клієнтів управління Казначейства до системи дистанційного обслуговування “Клієнт Казначейства-Казначейство”. Станом на 20.11.2018р. до СДО підключено близько 80 відсотків установ, які обслуговуються в управлінні Казначейства.
Також було підняте питання щодо перекредитації коштів, які надходять на старі рахунки (МФО 836014), на діючі нові рахунки, відкриті на МФО 899998. З 11 вересня 2018 року така перекридитація не здійснюється. Усі платежі, що ініційовані на старі рахунки, повертаються назад до банків, відповідно платежі до бюджетів не зараховуються, що тягне за собою нарахування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податків до різних рівнів бюджетів.
Н.Полатайко звернула увагу присутніх на обов”язкове дотримання норм бюджетного законодавства при здійсненні попередньої оплати за товари, роботи і послуги за рахунок бюджетних коштів.
Заступник начальника управління Н.Терещенко проінформувала присутніх про стан використання субвенцій, наданих з різних рівнів бюджетів та їх використання.
Начальник відділу надходжень та видатків О.Стрипа зупинилась на питаннях
реєстрації та обліку бюджетних та фінансових бюджетних зобов”язань, коштористних призначень в зв”язку із завершенням бюджетного року, формування Мережі розпорядників та одержувачів коштів на 2019 рік, про запровадження програмно-цільового методу складання, затвердження та виконання місцевих бюджетів.
Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер М.Ковалюк інформувала присутніх про результати впровадження автоматизованої системи “Є-звітність”. Станом на сьогоднішній день створено 117 електронних кабінетів і відповідно звітність подають 117 установ, консолідована звітність подається 13 установами.
Доповідачем було акцентовано увагу на дотриманні розпорядниками/одержувачами термінів здачі звітності та наголошено, що за порушення термінів подачі звітності будуть застосовані заходи впливу відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2