Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

На колегії РДА обговорили важливі питання району

25 жовтня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулася колегія райдержадміністрації.
У роботі колегії взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, керівник апарату Микола Кравчук, міський голова Зіновій Андрійович, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські голови, голови ОТГ та представники засобів масової інформації.
Про стан надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»( зі змінами)) доповіла в.о. начальника управління соціального захисту населення РДА Романія Стецюк. За словами доповідача на допомогу від держави можуть розраховувати ті родини, чиї доходи не дозволяють в повному обсязі сплачувати житлово-комунальні послуги. Для оформлення субсидії необхідно звернутися в управління соціального захисту населення виключно із заявою і декларацією про доходи.
Право на допомогу мають ті родини, опалювальна, а не загальна, площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.
Втім допомогу може призначити комісія з питань призначення житлових субсидій. В управлінні зазначають людина має право повторно звернутись для нарахування субсидії. Триває і автоматичний перерахунок субсидій. З травня цього року таких перерахунків зроблено 5 тис. особам. За словами фахівців краще особисто прийти в управління та дізнатись про хід справи. Проблемним на сьогодні залишається питання нарахування субсидій особам рідні яких тимчасово перебувають закордоном. Колегія стосовно даної проблеми звернулась до органів центральної влади щоб спростити проблему.
На кінець опалювального сезону періоду 2018 року до управління соціального захисту населення РДА по субсидії звернулось 18 тис. осіб.
Про хід виконання розпорядження райдержадміністрації від 22.05.2018 №117 «Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року» проінформувала головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації Мар’яна Ткачук. Вона зазначила, що в цей період діти Надвірняського району відпочивали в таборах області, всеукраїнських та міжнародних таборах. Загалом оздоровилось 1044 дітей пільгових категорій. Зокрема, в ДПУ МДЦ «Артек» м. Київ оздоровлено 22 дітей, ДП УДЦ «Молода Гвардія» м. Одеса – 24 дітей. В районному бюджеті на 2018 рік передбачено та освоєно кошти в сумі 198,2 тис. грн.
Начальник архівного відділу райдержадміністрації Мар’яна Грицків доповіла про роботу архівного відділу райдержадміністрації за 9 місяців 2018 року. Архівним відділом продовжувалась робота спрямована на забезпечення збереженості та державного обліку документів Національного архівного фонду, а саме відремонтовано 83док., закартоновано 300 од.зб. Відповідно до Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 роки відділом було перевірено 300 од.зб. За звітній період прийнято на державне зберігання 673 од.зб. документів НАФ та 300 од.зб. документів особового складу. До Надвірнянського архівного відділу надійшло і розглянуто 550 запитів соціально-правового характеру, виконано 540, з них 502 з позитивним результатом, 38 надіслано з рекомендацією звернутися за місцем знаходженням документів в інші підприємства, установи та організації.
Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4