Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Надвірнянська дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання (фото)

Сьогодні, 24 жовтня, керівництво міста та району: міський голова Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак передали сучасне медичне обладнання для відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ. До медичного закладу з офіційним візитом також завітали головний педіатр Івано-Франківської області, провідний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Підвербецька, обласний дитячий лікар-анестезіолог Володимир Вальчишин та представники районної та міської влад. Дитяча лікарня отримала кисневий концентратор та монітор пацієнта, які були придбані за кошти міського бюджету в рамках Громадського бюджету, а також автоматичний гематологічний аналізатор і монітор пацієнта – за кошти районного бюджету.

З 2017 року в місті Надвірна працює Громадський проект або Бюджет участі, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через розробку і подачу проектів для покращення міста та голосування за них. В лютому місяці цього року стартував процес подачі проектів, на реалізацію яких в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 250 тис. грн. Всього було подано 11 проектів (6 великих та 5 малих) в 6 категоріях. 200 жителів міста прийняли участь у голосуванні, за результатами якого переможцями стали 2 проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів, а саме: великий проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта)» (автор Мирослав Длябога) та малий проект «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів)» (автор Любов Каратник). В травні на засіданні сесії Надвірнянської міської ради відбулось урочисте нагородження дипломами переможців ІІ-го міського конкурсу проектів «Громадського бюджету».

Науково-технічний прогрес рухається вперед, тому при наданні медичної допомоги слід використовувати сучасні методи лікування та новітнє технічне обладнання. На жаль, того фінансового ресурсу, яке отримує лікарня, сьогодні недостатньо для придбання всього необхідного медичного обладнання. Тому було вирішено працівниками медичного закладу подати проекти на участь у Громадському бюджеті.

Як зазначив головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук, придбання цієї сучасної медичної апаратури дозволить забезпечити ефективне та швидке надання невідкладної медичної допомоги та значно покращити матеріально-технічну базу дитячої лікарні.  Завідувач відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ Мирослав Длябога та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький розповіли присутнім про принцип роботи обладнання. Зокрема, кисневий концентратор, як джерело кисню, буде підключений до апарату штучної вентиляції легень або служитиме джерелом кисню для осіб, що потребують кисневої терапії. Цей прилад зможе замінити кисневу станцію, яка на даний час в дитячій лікарні працює 25 років та потребує капітального ремонту. Його можна використовувати також при транспортуванні хворих. Монітор пацієнта дозволяє безперервно спостерігати за всіма життєвими показниками пацієнта (ритм серця, насичення крові киснем, тиск, частота дихання, температура, пульс тощо). Автоматичний гематологічний аналізатор – прилад, призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях, за допомогою якого можна робити швидкі та точні аналізи крові.

Сергій Ємельянчук висловив щирі слова подяки керівництву міста та району, депутатському корпусу районної та міської рад за постійну підтримку, всім небайдужим мешканцям міста Надвірна, які підтримали проекти в рамках Бюджету участі. Варто зазначити, що на даний час за кошти міського бюджету в рамах вищевказаного проекту  для цілодобової клінічної лабораторії у складі приймального відділення ЦРЛ придбано цифровий коагулометр, що дасть можливість швидко і точно визначити показники густини крові у хворих із підозрою на інфаркт, інсульт та захворювання крові.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #2 Гість 01.11.2018, 22:04
Цитую Оля:
Хулуї державні повинні були перед входом в реанімацію одіти халат та бахіли... Вищі посадові особи одівають в таких закладах, а тут як завжди Монастирецький обісрався, бо не підготувався до державної свити, яку також треба запускати за правилами! Прикро і боляче на таке дивитися, яка Європа, яка Америка!!!??? Село задрипане і занедбане, от з цих халатів і бахіл починається культура і мораль... Головний лікар Емельянчук, як рагуль, в костюмі і мештах... навіть елементарної професійності немає... Ну Длябога в формі- зрозуміло на своєму робочому місці...
☝Молодець
Цитата
 
 
+4 #1 Оля 26.10.2018, 15:20
Хулуї державні повинні були перед входом в реанімацію одіти халат та бахіли... Вищі посадові особи одівають в таких закладах, а тут як завжди Монастирецький обісрався, бо не підготувався до державної свити, яку також треба запускати за правилами! Прикро і боляче на таке дивитися, яка Європа, яка Америка!!!??? Село задрипане і занедбане, от з цих халатів і бахіл починається культура і мораль... Головний лікар Емельянчук, як рагуль, в костюмі і мештах... навіть елементарної професійності немає... Ну Длябога в формі- зрозуміло на своєму робочому місці...
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4