Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Відулася чергова сесії Надвірнянської міської ради (фото)

В четвер, 4 жовтня, відбулось засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за загиблими Героями, хто під час національно-визвольних змагань, Революції Гідності, під час російсько-української війни, за всіма, хто зробив Великий Подвиг в ім’я України і  стояв  на захисті та боровся до останнього подиху за Українську державу і національну ідею. 

 Впродовж пленарного засідання було розглянуто 84 питання.

Засідання сесії розпочали з розгляду звернення щодо погашення податкового боргу з ПДВ згідно постанови КМУ №332 від 18.05.2017р. перед КП «Надвірнаводоканал» за 2017р., про що доповів міський голова Зіновій Андрійович. В зв’язку не профінансованими Міністерством фінансів України Договорів про організацію взаєморозрахунків на погашення заборгованості КП «Надвірнаводоканал» з ПДВ (на вимогу Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та постанову Кабінету міністрів України №332 від 18.05.2017р.), у підприємства збільшився податковий борг зі сплати ПДВ за рахунок нарахування штрафних санкцій. Несплата даного боргу тягне за собою погіршення платоспроможності підприємства, затримки з виплати заробітної плати, обов’язкових податків та зборів, розрахунків за електроенергію, що неминуче призведе до припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення. Надвірнянська міська рада звернулась до Прем’єр-міністра, комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та народних депутатів України з проханням вирішити вищевказане питання. Також на сесії підтримали звернення до Кабміну України з проханням своєчасного та повному обсязі до кінця 2018 року зарахувати кошти до місцевого бюджету від акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального.

Рішенням сесії безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна за інформацією начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

 Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповів з питань щодо внесення змін в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, в п.2 «Влаштування водопостачання і водовідведення котельні для забезпечення теплопостачанням Надвірнянських ЗОШ №1, 2 і РЦДТНПВМ» рішення міської ради від 15.02.2018 року №882-21/2018, встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних споживачів для ТзОВ «Іфкомсервіс-Надвірна» (затверджено тариф у в розмірі 1929 грн. за  1 Гкал теплової енергії).

Рішенням сесії внесено зміни в Програму фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації у 2018 році за інформацією секретаря міської ради Тарас Пекарський. Керуючий справами Олег Антонюк доповів питання про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО за інформацією.

Депутатами прийняті позитивні рішення щодо затвердження Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства» та продовження дії договорів оренди і користування нежитловими приміщеннями, про що доповів начальник юридичного відділу міської  ради Ярослав Дем’янчук. Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Провідним спеціалістом-землевпорядником міської ради Лілією Хлопан винесено питання щодо внесення змін в рішення від 30.06.2017 року №678-17/2017 «Про встановлення ставок земельного податку», згідно якого прийнято позитивне рішення. Депутатами також затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надано дозволи на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, поновлено або припинено договори оренди земельних ділянок.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів та звернень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2