Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

Відділ реєстрації Надвірнянської міської ради запрацював в оновленому приміщенні (фото)

З метою децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, забезпечення її відкритості та прозорості, оперативності та своєчасності, раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій  з квітня 2016 року у Надвірнянській міській раді утворено відділ державної реєстрації. Даним відділом надаються такі послуги, як: реєстрація прав власності на нерухоме майно (земельні ділянки, квартири, житлові та нежитлові приміщення, домоволодіння тощо), інших речових прав (договори оренди, прав постійного користування тощо), реєстрація обтяжень та ін. З часу функціонування даного відділу було сформовано понад 3700 справ, відповідно до міського бюджету поступило близько 532 тис. грн.

До сьогоднішнього дня відділ знаходився в приміщенні управління статистики по  вул.Грушевського, 18. У зв’язку з підписанням 17 травня 2018 року  Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг між Надвірнянською міською радою та Надвірнянською РДА, з 12 вересня цього року відділ працює в оновленому приміщенні Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА, яке розташоване на вул.Визволення, 2 (Надвірнянська ОДПІ).

Відкриття даного приміщення відбулось у середу, 12 вересня, на яке завітали міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови РДА Ярослав Гундяк та заступник міського голови Василь Василенко.

Попереднє приміщення відділу реєстрації міської ради було розташоване на 2-му поверсі п’ятиповерхової будівлі, на околиці міста, що створювало незручності мешканцям міста та району. Також тут не можливо було забезпечити доступ громадян з особливими фізичними потребами.

Оновлене приміщення на вул.Визволення, 2 розташоване в центральній частині міста, поблизу банків (що зручно при оплаті послуг), забезпечено парковкою, пандусом та кнопкою виклику адміністратора.

В рамках підписаного Меморандуму відділ реєстрації Надвірнянської міської ради співпрацюватиме з Управлінням надання адміністративних послуг, де функціонує система керування чергою,  робоча станція для надання адміністративних послуг УДМС по оформленні та видачі паспортів громадянина України нового взірця, впроваджено програму електронного документообігу.

Окрім відділу реєстрації тут також буде здійснюватися прийом заяв громадян для призначення субсидій на житлово-комунальні послуги та реєстрацію місця проживання.

Отже, наголошуємо, що з 12 вересня 2018 року  Надвірнянська міська рада  здійснює державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Надвірна, вул.Визволення, 2 (перший поверх). Прийом громадян з понеділка по п’ятницю: з 8.00 год. до 15.00 год. без обідньої перерви. Вихідні дні: субота, неділя.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5