Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Відбулася чергова сесія Надвірнянської міської ради (фото)

В четвер, 2 серпня, відбулось засідання чергової двадцять шостої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими Героями України, які в різні історичні епохи поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави.

  Впродовж пленарного засідання було розглянуто 37 питань.

Засідання сесії розпочали з розгляду звернення щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2018 році, про що доповів міський голова Зіновій Андрійович. З 2017 року Уряд змінив механізм зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів і даний Порядок не передбачає росту надходжень в порівнянні з 2016 роком, не зважаючи на збільшення цін на пальне через інфляційні процеси в країні. З метою запобігання порушення принципів податкової стабільності і бюджетної збалансованості, недопущення втрат місцевих бюджетів, депутати одноголосно підтримали звернення до Прем’єр-міністра України та Міністерства  фінансів України з проханням посприяти терміновому врегулюванню проблеми, а також, удосконалити механізм зарахування акцизного податку з виробленого та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування, щоб забезпечити стабільні надходження та підвищити фінансову спроможність міста.

Також депутатами затверджено 5 проектів (програм)  Надвірнянської міської ради для участі в дев’ятому обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, які стосуються напрямків підвищення туристично-рекреаційного потенціалу та забезпечення екологічної безпеки міста.

Рішенням сесії внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік. Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла  про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року, внесення змін в кошторисні призначення міського бюджету та безкоштовну передачу матеріальних цінностей, про що прийнято відповідні рішення. За інформацією заступника міського голови Василя Василенка та секретаря міської ради Тараса Пекарського внесено зміни в Програми безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр. та розвитку місцевого самоврядування м.Надвірна на 2018 рік.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО за інформацією керуючого справами Олега Антонюка.

Депутатами затверджено рішення про передачу КП «Надвірнянський житловик» в господарське відання сміттєвоза СБМ-304 на шасі МАЗ-5340 із боковим завантаженням, про що доповів начальник юридичного відділу міської  ради Ярослав Дем’янчук. Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів та звернень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Червень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30