Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

80 питань розглянули на сесії Надвірнянської міської ради (фото)

В четвер, 5 липня, відбулось засідання чергової двадцять п’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу. 

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 80 питань.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету, безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

На сесії прийнято позитивні рішення про внесення змін в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, затвердження Програми благоустрою в м.Надвірна на 2018 рік та Програми житлово-комунального господарства в м.Надвірна на 2018 рік, оголошення та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного житлового будинку в м.Надвірна, про що доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко.  Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна розроблена з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста, поліпшення якості житлово-комунальних послуг. Метою Програми благоустрою є реалізація комплексу заходів для забезпечення належного санітарно-технічного та естетичного стану об’єктів міського благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби і спрямована на створення оптимальних умов для праці, побуту і відпочинку мешканців та гостей міста.

На сесії також заслухали інформацію про хід проектування та будівництва модульної котельні для ЗОШ №1,2 та РЦДТНПВМ на вул.Міцкевича,2 в м.Надвірна. Олег Йосипенко доповів, що згідно наданої інформації відділом освіти Надвірнянської РДА, на сьогодні проведена експертиза проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво котельні потужністю 0,93 МВт для ЗОШ №1, ЗОШ №2 та РЦДТНПВМ по вул. Міцкевича, 2 в м. Надвірна Івано-Франківської області».

На сесії також були присутні сільські голови Ліснотарновецької сільської ради Марія Марковецька та Краснянської сільської ради Василь Завальнюк, які звернулись до Надвірнянської міської ради  з проханням щодо надання згоди на добровільне приєднання до Надвірнянської міської ОТГ громад с.Лісна Тарновиця та с.Красна. Депутатами не було прийнято позитивного рішення, оскільки спершу необхідно вивчити всі ризики та наслідки такого об’єднання, внести зміни в перспективний план Івано-Франківської області, а потім приймати відповідне рішення.

Депутатами  затверджено план роботи Надвірнянської міської ради на ІІ півріччя 2018 року та виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО.

На сесії начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук представив проект Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про внесення змін в договори оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5