Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

Відбулася колегія районної державної адміністрації

26 червня відбулось засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Кеніз. У засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, селищний, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району та представники засобів масової інформації.
На початку засідання Олександр Кеніз проінформував присутніх щодо змін у складі колегії, а саме введенням до неї Ярослава Гундяка – заступника голови райдержадміністрації та Ярослава Зварича – сільського голову с. Лоєва, голову асоціації сільських голів Надвірнянського району. Представив нового заступника голови РДА Ярослава Гундяка, начальника управління фінансів райдержадміністрації Лесю Свідрак та начальника ЦНАПу Мар’яну Мацько. Крім того, відбулися зміни у керівництві Надвірнянського військового комісаріату, т.в.о комісара призначено підполковника ЗСУ Володимира Козака.

Також були відзначені кращі підприємці району за особистий внесок у розвиток Надвірнянщини та вручено трьом жінкам району посвідчення та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня».
Про підсумки весняного призову 2018 року громадян Надвірнянського району на строкову військову службу доповів т.в.о. військового комісара Надвірнянського військового комісаріату Володимир Козак. Він наголосив на тому, що планове завдання по відправці молодого поповнення у війська для районного комісаріату складало 53 чоловіки тобто 100% від плану. Проте є проблеми це небажання молоді призовного віку йти служити в армію, що проявляється у масовій неявці призовників на медичну та призовну комісії і призводить до того, що, порівняно невеликі планові завдання по призову на строкову службу виконуються з великими труднощами. Колегією рекомендовано міському, селищному та сільським головам, головам ОТГ до 01 вересня 2018 року розглянути питання призову на строкову військову службу на засіданнях виконкомів із залученням директорів шкіл, викладачів навчального предмету «Захист вітчизни», учасників АТО і ООС та відділу освіти РДА доручити директорам загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. на шкільних педагогічних нарадах проаналізувати стан військово- патріотичного виховання та якість викладання предмету «Захист Вітчизни».
Начальник Надвірнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Пацак проінформував про дотримання страхувальниками законодавства про працю, в тому числі у бюджетній сфері. За словами доповідача Надвірнянським ОУ ПФУ здійснюється постійний моніторинг відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Цей моніторинг дозволяє виявляти ознаки неоформленої праці та порушень законодавства про працю. Одним із видів мінімізації сплати єдиного внеску є використання працівників за угодами цивільно-правового характеру і на умовах неповного робочого часу. Для мінімізації виплат окремими роботодавцями цивільно-правові договори із застрахованими особами оформлялися на рік, інформацію про таких роботодавців передана головному управлінню Держпраці в області для вжиття заходів. Також наголосив на тому, що кількість застрахованих осіб, які працювали за договорами цивільно- правового характеру в поточному році склалася в середньому на рівні 122 осіб і зменшилася до минулорічних показників на 40,8 відсотка. Кількість застрахованих осіб, які працювали неповний робочий день залишається в середньому на рівні 1083 осіб. Протягом січня – квітня 2018 року головному управлінню Державної фіскальної служби України та Державній інспекції праці в області передано інформацію щодо 82 випадків (у 76 страхувальників) порушення роботодавцями трудового законодавства. Органами Державної інспекції праці проведено 6 перевірок страхувальників. Вирішується питання щодо встановлення фактів порушення за результатами перевірок.
Органами Державної фіскальної служби в області проведено 7 перевірок щодо виявлення неоформлених найманих працівників по Надвірнянському району. За результатами перевірок у 7 страхувальників донараховано єдиного внеску на 4,9 тис.грн. за 7 застрахованих осіб. Проведено 3 засідання робочих груп з питань легалізації заробітної плати, де заслухано керівників та власників підприємств, які виплачують заробітну плату менше мінімальної. Заслухано на робочих групах з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення – 38 суб’єктів господарювання.
Про виконання постанови Кабінету Міністрів України № 684 від 13 вересня 2017 року « Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» доповіла на засіданні колегії головний спеціаліст відділу освіти РДА Марта Штаєр. Вона розповіла про те, що Урядом удосконалено нормативно-правове регулювання та механізм ведення обліку дітей шкільного віку та учнів з метою забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти. Затверджено відповідний Порядок ведення зазначеного обліку. Документом, зокрема, передбачено, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку. Таким чином вчителям більше не потрібно буде робити перепис дітей на території обслуговування, натомість навчальні заклади вестимуть облік учнів та здійснюватимуть контроль за відвідуванням ними навчальних занять.
За результатами розгляду колегії прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Лютий 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3