Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

На Надвірнянщині вивезення сміття здійснюють чотири комунальні підприємства

У четвер, 21 червня, відбулася чергова сесія Надвірнянської районної ради. Депутати розглянули питання поводження з твердими побутовими відходами на території району. Наразі основною технологією поводження з ТПВ в Надвірнянському районі є їх збирання та вивезення в змішаному стані на санкціоновані та несанкціоновані сміттєзвалища.
Як стало відомо, збирання та вивезення ТПВ здійснюється спеціалізованим автотранспортом зі значним технічним зносом, а звалища і полігони не відповідають санітарним вимогам. У місті та селах утворюються несанкціоновані звалища ТПВ, на ліквідацію яких витрачаються бюджетні кошти.
Першочерговим завданням є стовідсоткове охоплення жителів району послугами зі збирання ТПВ, підвищення якості надання послуг зі збирання ТПВ та запровадження роздільного збирання ТПВ.
Відділом архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації розроблена “Програма поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2020 року”, відповідно до якої виділено та профінансовано: – з районного бюджету – 180 тис. грн. для збору та утилізації ТПВ, з них 150,0 тис. грн. –органам місцевого самоврядування, 20,0 тис. грн. – КП “Сільекобуд” с. Цуцилів, 10,0 тис. грн. – Ланчинська селищна рада; – з обласного екологічного фонду 2700,0 тис. грн. для придбання спецтехніки та обладнання. 600,0 тис. грн. – придбання 80 контейнерів для сіл Заріччя – 14шт., Білі Ослави – 14 шт., Чорні Ослави – 12шт., Чорний Потік – 12 шт., Битків – 14 шт., Пнів -14 шт. З обласного екологічного фонду на придбання спецавтомобілів виділено та профінансовано 2100 тис. грн. для Ланчинської селищної ради – 1450,0 тис. грн., для Зеленської сільської ради 650,0 тис. грн., - інформує Галицький кореспондент.
На 2018 рік Програмою для збору та утилізації ТПВ органам місцевого самоврядування передбачено з районного бюджету 200,0 тис. грн. КП “Сільекобуд” було виділено та профінансовано 80,0 тис. грн. на погашення заборгованості за минулий рік.
З обласного бюджету Делятинському селищному бюджету Делятинської ОТГ виділено 2,0 млн. грн. на придбання спецмашини для збору та перевезення побутових відходів на території Делятинської ОТГ. Збиранням та перевезенням твердих побутових відходів в районі займаються чотири підприємства: КП “Надвірнакомунсервіс”, КП “Сільекобуд”, комунальне підприємство “Комунгосп” Делятинської селищної ради, комунальне підприємство “Карпати” Ланчинської селищної ради, з якими органи місцевого самоврядування заключили угоди.
Вивіз сміття та його утилізація проводиться на полігон у село Рибне Тисменицького району.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Лютий 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3