Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

Місцева влада зустрілася з керівництвом ПАТ "Укрнафта"

Така основна теза-прагнення і порозуміння, котрого намагалися досягнути на діловій зустрічі у Надвірнянській райдержадміністрації 14 червня. У ній взяли участь: виконавчий Віце-Президент з питань корпоративної стратегії та розвитку, заступник Голови Правління ПАТ «Укрнафта» Джонатан Поппер, представник ПАТ «Укрнафта» в Івано-Франківській області Роман Струтинський, операційний менеджер НГВУ «Надвірнанафтогаз» Андрій Андріїв, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступник начальника управління фінансів РДА Леся Свідрак та начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.
Досить чутливі для громади Надвірнянщини соціальні проблеми, пов`язані з діяльністю ПАТ «Укрнафта» у Надвірнянському районі, озвучив Богдан Зеленчук. Вони, передусім, стосуються того, що відрахування із зарплати (ПДФО) працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз» не поповнюють наш районний бюджет, а натомість бюджети іншого району й області. Хоча згадані працівники користуються всіма благами і послугами – медицини, освіти, культури, соцкультпобуту, дошкільних установ тощо. Турбує також проблема довгобуду – ЗОШ І-ІІІ ст. у Биткові – селищі потомственних з діда-прадіда нафтовиків; відселення людей похилого віку з ветхого житлового фонду на вул. Промисловій у цьому селищі; стан доріг, якими користуються нафтовики. Керівництву «Укрнафти» варто з розумінням зважати на той момент і факт, що в середньому у нашому районі нафтовики сплачують податки за оренду землі під своїми об`єктами за ставкою 6-8 % при реально допустимій 3-12%, а за постійне користування – лише 2 відсотки. Тобто тут місцева влада з досить великим і чутливим розумінням віднеслася до нафтовиків. Тому розраховує на можливість та потребу отримати таке ж розуміння нафтовиків щодо повноти і вчасності сплати податків і відрахувань, зокрема, і ПДФО у місцевий бюджет.
Богдан Зеленчук відзначив плідну дотеперішню співпрацю керівництва ПАТ «Укрнафта» в особі Голови Правління Марка Роллінса, в. о. виконавчого Віце-Президента з екологічних і соціальних питань ПАТ «Укрнафта» Володимира Прокопіва, директора підрозділу «Укрнафта-Захід» Олега Мальчика, операційного менеджера НГВУ «Надвірнанафтогаз» Андрія Андріїва з місцевою владою для покращення соціальних умов краян. Відзначив, що районна влада зацікавлена у розширенні й ефективності виробництва компанією «Укрнафта» на території нашого району.
Голова районної ради Іван Гурмак конкретизував побажання почути відповідь щодо можливості вирішення озвучених нині проблем району, про які торік владні керівники Надвірнянщини також розповіли Голові Правління компанії Марку Роллінсу, і запропонував, щоб нинішня зустріч не завершилася лише словесним діалогом, а вийшла на конкретне вирішення проблемних питань.
Надвірнянського міського голову Зіновія Андрійовича турбує майже десятирічне невирішення проблеми з цивілізованою у рамках чинного українського законодавства передачею місцевій громаді стадіону «Нафтовик», 100-квартирного житлового будинку, а також клубу «Нафтовик».
Роман Струтинський охарактеризував досить позитивно взаємну співпрацю нафтовиків із місцевою владою – обласною, районною, міською і сільською, нагадавши про її активну участь у відстоюванні прав на продовження дії 27 спецдозволів на користування надрами від Держгеонадр, коли провели ряд позачергових сесій місцевих рад.
Зі свого боку, Джонатан Поппер висловив щиру вдячність учасникам зустрічі за увагу і підтримку діяльності компанії «Укрнафта», за багаторічну співпрацю і висловив сподівання, що місцева влада і жителі Надвірнянщини мають із розумінням віднестися до нинішнього етапу діяльності компанії в умовах її реструктуризації та податкового боргу перед державою, в умовах, коли вживають системних заходів щодо нарощування виробництва. Він висловив розуміння потреби ремонту доріг і спорудження школи у Биткові. І навіть спробував спрогнозувати, що коли й надалі триватиме нинішня економічна ситуація у нафтогазовидобутку, то «Укрнафта» до кінця 2019 року зможе сплатити податковий борг і отримає згодом можливість більше інвестувати у розвиток компанії та своїх місцевих партнерів, зокрема, і в Надвірнянщині. Однак кількаразово нагадав, що це все неможливе негайно і не відразу. Не виключено, що з наступного року слід очікувати позитивних зрушень.
На нинішньому етапі непросто інвестувати, але вихід знаходять у пошуку інвесторів, зазначив Джонатан Поппер. З одним із потужних міжнародних інвесторів зараз ведуть переговори. Він попередньо виявив бажання працювати і в нашому Прикарпатському краї. Якщо будуть досягнуті певні результати, то інвестуватимуть і в соціальні проекти.
І працівники компанії, і жителі нашого краю мають з розумінням поставитися до того, що заходить міжнародний інвестор, а не лише «Укрнафта», і це варто дохідливо роз`яснювати. Джонатан Поппер зауважив, що пріоритети, озвучені керівництвом районної і міської влади на зустрічі, мають, на його думку, короткотерміновий характер, а розвиток нафтової і газової промисловості – це довгострокова перспектива. І тому він бачить у цьому позитивну й обнадійливу динаміку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Лютий 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3