Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

ДСЮШ

У РДА обговорили виконання суспільно-корисних робіт, про призовників та інше

22 травня 2018 року за участі першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука та керівника апарату Миколи Кравчука відбувся семінар-навчання міського, селищного, сільських голів місцевих рад району і голів ОТГ.
Виконання суспільно-корисних робіт щодо порушників, які злісно ухиляються від сплати аліментів розповів начальник Надвірнянського міськрайонного відділу з питань пробації Роман Костриба. За його словами на даний час Цуцилівська, Лоївська, Парищанська, Гвіздська, Саджавська, Стримбівська, Верхньомайданська, Бистрицька, Середньомайданська, Тисменичанська, Каміннецька, Краснянська сільські та Битківська селищна ради Надвірнянського району погодили переліки об’єктів та види оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт.
Всі інші керівники місцевих рад району надали усні та письмові відповіді, що питання про погодження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт будуть розглядатись на найближчих чергових сесіях, виконавчих комітетах місцевих рад після чого рішення чи розпорядження будуть надані до Надвірнянського МРВ з питань пробації. Відповідно до ст.325-3 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» на власника підприємства, установи, організації за місцем виконання порушником суспільно-корисних робіт покладається погодження з органом пробації переліку об’єктів, на яких порушники виконують суспільно-корисні роботи, та види таких робіт; контроль за виконанням порушниками призначених їм робіт; своєчасне повідомлення орган пробації про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт; ведення обліку та інформування про кількість відпрацьованих порушником годин; нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу ДВС для подальшого погашення заборгованості.
За умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню, відповідальна особа на підставі ст. 282 Кримінального кодексу України буде притягнута до кримінальної відповідальності.
Про облік дітей шкільного віку проінформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Марта Штаєр.
Головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Ярослав Кінаш доповів про хід призовної кампанії в районі. Він зазначив, що для нашого району доведено план 65 призовників. На сьогоднішній час в Збройні Сили України призвано 44 юнаки.
Начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Віталій Трачук доповів про стан доріг району. Заключення прямих угод щодо ремонту доріг місцевого значення з головами ОТГ, міським, селищним, сільськими головами місцевих рад району. Рекомендовано головам заключити прямі договора з філією «Надвірнянський райавтодор» до співфінансування ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Під час підведення підсумків семінару-навчання перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук подякував присутнім за плідну співпрацю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3