Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

В Надвірній провели цикл тренінгів "Проектний менеджмент: від проблеми до заявки" (фото)

Нещодавно в м.Надвірна ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в рамках проекту «Інструменти розвитку громад: тренінг з написання проектних заявок», який є одним із переможців щорічного міського конкурсу проектів з вирішення проблем розвитку  молоді міста, за сприяння Надвірнянської міської ради, Надвірнянської РДА та відділу  культури Надвірнянської РДА,  провела цикл тренінгів «Проектний менеджмент:  від проблеми до заявки». Мета – надання теоретичних і практичних знань щодо процесу розробки, написання, подання проектів на різні грантові площадки, в тому числі і міжнародні.

Реалії сьогодення, глобалізаційні та інтеграційні процеси, тяжіння до регіонального виміру в сучасній міжнародній політиці й проголошений курс на децентралізацію і підвищення ролі спроможних громад у подальшому розвитку української держави вимагають від місцевих органів влади впровадження інноваційних підходів у вирішенні питань розвитку територій. У цьому контексті розширення партнерських зв’язків з міжнародними організаціями-донорами дозволяє не тільки знаходити додаткові джерела фінансування проектів, спрямованих на соціально-економічний та культурний розвиток, а й надавати реальну допомогу тим, хто її потребує. В місті Надвірна сьогодні існує нагальна потреба для підвищення знань та навичок представників громадського суспільства в процесі пошуку та залученні ресурсів фондів та міжнародної технічної допомоги.

Протягом 2 місяців було проведено 7 тренінгів за темами: «Вступ в проектний менеджмент», «Дерево проблем», «Від ідеї до концепції. LMF», «Аплікаційна форма, мета та завдання», «Дії та результати», «Бюджетний процес» та «Моніторинг, оцінювання та звітність». Тренінги проводив Володимир Гринішак, директор «Надвірнянського туристично-інформаційного центру», який має великий досвід та знання у сфері проектного менеджменту, володіє методичними засобами та є сертифікованим тренером, адже пройшов цикл тренінгів для тренерів з написання проекті в рамках проекту «Громадська школа дієвих практик Європейського союзу» («Інститут Європейської політики м.Берлін»). Також своїми знаннями та досвідом ділилась волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан. Учасниками тренінгів були представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, освітніх закладів, музею, бібліотек тощо.

Минулого тижня на заключному тренінгу відбулось нагородження учасників навчань за участі голови Надвірнянської РДА Олександра Кеніза, першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука та міського голови Зіновія Андрійовича. Керівники району та міста наголосили на тому, що сьогодні для соціально-економічного розвитку регіону є дуже важливим залучення міжнародних інвестицій. Все частіше оголошуються різноманітні  конкурси, що фінансуються Європейським Союзом, Міністерствами закордонних справ чи іншими фондами, але брак кваліфікованих кадрів не дозволяє в повній мірі використовувати можливості міжнародної технічної допомоги. Висловили надію, що такі навчання допоможуть багатьом представникам громадськості у написання різного роду проектів. В свою чергу наголосили на повну підтримку зі своєї сторони.

Варто зазначити, що ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» має великий досвід у написанні проектів і  за останні роки ряд таких проектів у партнерстві з Надвірнянською міською радою були успішно реалізовані на території нашого міста.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3