Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Жителів запрошують до процесу створення брендінгу та логотипу міста та району

Надвірнянська міська рада та ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» запрошують мешканців міста Надвірна взяти участь в створенні бренду міста та району. Надвірна — українське унікальне місто, що об’єднало в собі кілька культур, традицій та стилів. Тут зустрічається гуцульська, бойківська та лемківська культури, архітектура, суміш різних кухонь. В місті все стрімкіше розвиваються урбаністичні процеси. Для міста це приносить позитивні тенденції: збільшення економічної активності, розвиток бізнесу, залучення додаткових фінансів та збільшення ринку товарів та послуг.
Часом урбанізація та приплив ресурсів може виявитися нестабільним і непостійним, і ще частіше появляються негативні явища: транспортні, безпекові та екологічні.
Та в сучасному світі міста сприймаються не через функціональну сферу (комуналка, дороги), а через емоціональну складову (враження, емоції, асоціації). Також вони конкурують між собою не тільки в рамках України й не тільки за туристів, а й за інвесторів чи нових мешканців. Тому бренд – це одна з важливих конкурентних складових міста для зовнішнього світу. А для мешканців це спосіб розуміти свою унікальність.
Ми пропонуємо розпочати діалог щодо створення бренду міста та логотипу.
Бренд міста – загальний образ, набір уявлень і асоціацій про місто. Це система ідей, яка об’єднує мешканців і служить основою для спілкування із зов­нішнім світом, засобом підтримки конкурентоспроможності та засобом розвитку міського простору – від нових ліхтарів у парку до сучасних освітніх центрів. Бренд міста повинен відображати його ідентичність, тобто те, чим місто насправді є або всіма силами намагається стати.
Логотип – це лаконічний і швидкий спосіб комунікації. Він дозволяє легко ідентифікувати його власника, а також передати дух міста.
Наявність позитивного бренда дозволить залучити зовнішні й активізувати внутрішні ресурси, підвищити якість життя, сформувати привабливий імідж території і зрештою підвищити конкурентоспроможність міста, у тому числі в туристичній сфері.
Запрошуємо мешканців міста долучитися до процесу створення брендінгу та логотипу міста Надвірна та району.
Захід відбудеться о 17.00 год 17 квітня 2018 року в залі засідань Надвірнянської міської ради, вул.Мазепи 29.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6