Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Жителів запрошують до процесу створення брендінгу та логотипу міста та району

Надвірнянська міська рада та ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» запрошують мешканців міста Надвірна взяти участь в створенні бренду міста та району. Надвірна — українське унікальне місто, що об’єднало в собі кілька культур, традицій та стилів. Тут зустрічається гуцульська, бойківська та лемківська культури, архітектура, суміш різних кухонь. В місті все стрімкіше розвиваються урбаністичні процеси. Для міста це приносить позитивні тенденції: збільшення економічної активності, розвиток бізнесу, залучення додаткових фінансів та збільшення ринку товарів та послуг.
Часом урбанізація та приплив ресурсів може виявитися нестабільним і непостійним, і ще частіше появляються негативні явища: транспортні, безпекові та екологічні.
Та в сучасному світі міста сприймаються не через функціональну сферу (комуналка, дороги), а через емоціональну складову (враження, емоції, асоціації). Також вони конкурують між собою не тільки в рамках України й не тільки за туристів, а й за інвесторів чи нових мешканців. Тому бренд – це одна з важливих конкурентних складових міста для зовнішнього світу. А для мешканців це спосіб розуміти свою унікальність.
Ми пропонуємо розпочати діалог щодо створення бренду міста та логотипу.
Бренд міста – загальний образ, набір уявлень і асоціацій про місто. Це система ідей, яка об’єднує мешканців і служить основою для спілкування із зов­нішнім світом, засобом підтримки конкурентоспроможності та засобом розвитку міського простору – від нових ліхтарів у парку до сучасних освітніх центрів. Бренд міста повинен відображати його ідентичність, тобто те, чим місто насправді є або всіма силами намагається стати.
Логотип – це лаконічний і швидкий спосіб комунікації. Він дозволяє легко ідентифікувати його власника, а також передати дух міста.
Наявність позитивного бренда дозволить залучити зовнішні й активізувати внутрішні ресурси, підвищити якість життя, сформувати привабливий імідж території і зрештою підвищити конкурентоспроможність міста, у тому числі в туристичній сфері.
Запрошуємо мешканців міста долучитися до процесу створення брендінгу та логотипу міста Надвірна та району.
Захід відбудеться о 17.00 год 17 квітня 2018 року в залі засідань Надвірнянської міської ради, вул.Мазепи 29.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Березень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31