Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Насичений День депутата в Надвірнянській районній раді

28 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Районні обранці попередньо розглянули матеріали чергової XІХ сесії районної ради сьомого скликання, проведення якої передбачено 6 березня. На чергову сесію виноситься більше 50 питань.
Участь в засіданні взяв голова райдержадміністрації Олександр Кеніз. День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Районні обранці обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях.
Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2017 рік доповіла заступник начальника, начальник бюджетного відділу управління економіки районної державної адміністрації Леся Свідрак, яка зазначила, що бюджетний 2017 рік був досить напруженим через зміни, які відбувались в законодавстві.
Вкотре районні обранці порушили питання про виплату заробітних плат працівникам виконавчих апаратів сільських рад.
Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що якщо з обласного бюджету не буде передбачено субвенцію в розмірі 365 тис. на виплату заробітних плат, то районна рада передбачила цю суму в районному бюджеті і вже невдовзі працівники виконавчих апаратів селищних та сільських рад отримають зароблені кошти, хоча це і не є зобов’язанням районної ради.
Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік, Про звіт районної державної адміністрації про виконання районних цільових Програм, затверджених районною радою та Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука.
Беручи до уваги надану інформацію, депутати районної ради в тривалій дискусії обговорили плюси та мінуси освоєння коштів в межах даних програм. Насамперед депутат районної ради Андрій Карманський в черговий раз наголосив на необхідності проведення газифікації села Верхній Майдан. Адже, сам газопровід Надвірна-Ланчин було урочисто відкрито ще в серпні місяці 2017 року, однак від того часу жоден мешканець населеного пункту так і не отримав в оселю блакитне паливо.
Іван Гурмак відзначив, що з районного бюджету на функціонування даного газопроводу було виділено чимало коштів і питання газифікації населених пунктів, в тому числі й Верхнього Майдану повинне бути вирішеним найближчим часом.
Депутат районної Микола Сенатович апелював до доповідача з приводу відкриття в ДНЗ «Лісова казка» в селі Пасічна додаткової групи, оскільки, незважаючи на це, група до сьогоднішнього дня, так і не працює. У відповідь було зазначено, що з квітня 2018 року, згідно передбачених з районного бюджету коштів, додаткова група в ДНЗ «Лісова казка» функціонуватиме.
На завершення депутати районної ради заслухали першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука про хід виконання депутатських запитів. За 2017 рік прийнято 69 депутатських запитів, знято з контролю 32.
Розгляд матеріалів чергової XIХ сесії районної ради районні обранці продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій, - інформує Надвірнянська районна рада.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6