Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

На черговій сесії Надвірнянської міської ради (фото)

У четвер, 15 лютого, відбулось засідання 21 сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого заслухали звіт міського голови за 2017 рік, виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету, плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна, цільових програм за 2017 рік та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо. Впродовж пленарного засідання було розглянуто 61 питання.

Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв Крут та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України і оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України.

Розпочали засідання сесії зі звіту міського голови за 2017 рік, який був представлений у формі відеопрезентації та друкованого посібника. Зіновій Андрійович оцінив 2017 рік як позитивний та успішний для громади м.Надвірна, адже тенденція росту та сталого розвитку спостерігається в усіх сферах діяльності міської ради.  Зазначив, що минулий рік був непростий і нелегкий,  але насичений важливими та знаковими подіями. Спільними зусиллями з депутатським корпусом, виконавчим комітетом, апаратом міської ради та громадою вдалось вирішити ряд питань та реалізувати різного роду проекти, спрямовані на розвиток та розбудову інфраструктури міста, забезпечення належної роботи комунальних служб,  покращення благоустрою,  дорожньої інфраструктури, розвиток водно-каналізаційного господарства, підтримка житлового фонду міста, належний санітарний стан, залучення інвестицій та міжнародних грантів, реалізація різного роду проектів та програм, допомога учасникам АТО, підтримка спортивних, культурно-мистецьких, молодіжних програм та ініціатив тощо.  Міський голова висловив щиру подяку всім надвірнянцям за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю, за активну й дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення нашого міста. Головною метою на 2018 і подальші роки залишається продовження всіх починань, закладених у минулому, не зупинятися на досягнутому і, щоб наступні роки служіння громаді були для розбудови і на користь Надвірної (зі звітом міського голови м.Надвірна Зіновія Андрійовича за 2017 рік можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради).

Під час засідання сесії міський голова зачитав заяву з приводу прийняття Польщею Закону “Про Інститут національної пам’яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу”

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла з питань про виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету за 2017 року, виділення коштів із залишку минулого року, внесення змін в кошторисні призначення міського бюджету, надання згоди на безоплатне прийняття системи відеоспостереження (Розширення мережі. Друга черга), затвердження протоколу комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, з яких прийняли позитивні рішення.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо виконання Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна за 2017 рік, коригування тарифів на вивіз та утилізацію ТПВ та обслуговування ліфтів КП “Надвірнянський житловик”, тарифи на теплопостачання для бюджетних та інших споживачів для ТзОВ “Струмок”, встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік, яка враховуються при вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення), передачу на баланс КП “Надвірнаводоканал” робіт, які виконані за рахунок міських бюджетних коштів, з яких також прийняли позитивні рішення.

Заслухали інформацію секретаря міської ради Тараса Пекарського про виконання програм міського бюджету за 2017 рік та внесли зміни в програму розвитку туризму м.Надвірна на 2018 рік.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги мешканцям міста, зокрема учасникам АТО, про що доповів керуючий справами Олег Антонюк.

Розглянули питання, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук. Зокрема, розглянули заяву громадської організації «Товариство живої етики» про продовження дії договору безоплатного користування приміщенням (кімнатою площею 18 кв.м.) у ДНЗ «Вогник» на вул.Костя Левицького, 3«а» у м.Надвірна та заяви ТзОВ «СТРУМОК» про внесення змін в п.3 рішення міської ради від 02.11.017 року №753-19/2017 року та направлення на адресу ТзОВ “Струмок” скорегованого Акту приймання передачі теплотрас що фактично використовується в цілісному майновому комплексі на вул.Кн.Ольги,9 у м.Надвірна. Відмовлено ТзОВ «Струмок» у задоволенні заяв про зарахування коштів в сумі 13367,97 грн., перерахованих за оренду приміщення центрального теплового пункту (ЦТП) в рахунок орендної плати за оренду цілісного майнового комплексу котельні на вул.Княгині Ольги,9 у м.Надвірна та щодо зарахування у вартість орендної плати за користування включення цілісним майновим комплексом опалювальної котельні (ЦМК) на вул.Княгині Ольги, 9 у м.Надвірна  коштів у розмірі 116 384 грн. (в т.ч. ПДВ), витрачених ТзОВ «СТРУМОК» на реконструкцію (заміні) теплотраси від опалювальної котельні до тепло камери №20 на вул.Котляревського, або відшкодування ТЗОВ «СТРУМОК» вказаних коштів.

На засіданні сесії затвердили Програму ведення містобудівного кадастру м.Надвірна на 2017-2019 рр. та внесли зміни в Положення про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості м.Надвірна, про що доповіла начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор. Депутатами також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території.

Заслухали інформацію провідного спеціаліста-землевпорядника міської ради Лілії Хлопан про встановлення черговості та порядку розгляду заяв учасників АТО про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на вул.Володимира Великого в м.Надвірна. Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #2 Микола 22.02.2018, 23:05
Чому роздані землі собі особливим не відображені в деклараціях таких утилізаторів міського бюджету і хабарників як Адрійовича,Мажа ка,Страхіва і остальних які складають більшість в м/р.
Цитата
 
 
+4 #1 Гість 19.02.2018, 17:52
Господи які всі мудрі обличчя а толку нуль
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6