Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

ДСЮШ

ОСББ в будинку №18 по вул.М.Черемшини провело заміну 40 вікон та 10 дверей (фото)

На сьогодні переважна частина житлового фонду міста є комунальною власністю. Функції з експлуатації та утримання житла здійснює в м.Надвірна  КП «Надвірнянський житловик».  Варто віддати належне даному комунальному підприємству, силами якого щороку, регулярно проводяться роботи поточного та капітального характеру з метою створення належних умов проживання мешканців Надвірної в багатоквартирних будинках.

Останнім часом в м.Надвірна спостерігається активний процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Зокрема за останні 2 роки створено 11 нових  ОСББ. Всього на території нашого міста функціонує 32 таких об’єднань. Враховуючи вищевказане, одним з пріоритетних напрямків в діяльності міської ради є повна підтримка новостворених ОСББ. Розпорядженням міського голови в міській раді створено ресурсний центр громад, головною метою якого є надання юридичної, технічної та адміністративної допомоги новоствореним ОСББ, їх консультування,  планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад та ОСББ для впровадження громадських ініціатив на території міста Надвірна. Крім того, вже другий рік поспіль в бюджеті міста передбачено кошти на підтримку саме новостворених об’єднань.

Враховуючи ті переваги, які отримує ОСББ, жильці будинку №18 по вул.М.Черемшини в серпні 2016 року створили об’єднання (голова ОСББ Зіняк Тарас Мирославович) та взяли на себе відповідальність у здійсненні самостійної господарської діяльності в своєму будинку. Даний будинок побудований підприємством НГВУ ”Надвірнанафтогаз” та введений в експлуатацією в кінці 90-х – поч.2000-х рр. Будинок налічує 96 квартир (10 під’їздів), в яких проживає близько 290 мешканців.

В рамках програми Надвірнянської міської ради по підтримці ОСББ, об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку «Нафтовик 2016» в 2017 році було надано кошти на проведення робіт по заміні  40 вікон та 10 дверей в місцях загального користування, завдяки чому підвищено рівень енергозбереження, зменшено видатки на енергетичні ресурси та покращено естетичний вигляд будинку. Крім того, силами КП «Надвірнакомунсервіс» частково облаштовано мережу зовнішнього освітлення прибудинкової території, а саме встановлено додатково 3 опори вуличного освітлення.

В 2017 році також було створено нове об’єднання співвласників – «Франка 10» (Франка,10). В кінці 2017 року підрядною організацією за кошти міської ради, в рамках підтримки новостворених ОСББ, було проведено заміну вікон на енергозберігаючі в усіх під’їздах будинку. Варто зазначити, що в минулому році також було облаштовано бруківкою частину прибудинкової території даного будинку, а саме: входи у під’їзди та під’їзну дорогу.

Крім того, міською радою в минулому році було надано фінансову допомогу ОСББ «Франка- 12», в рамках якої проведено капремонт фальш даху та заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів і дверей в місцях загального користування.

Варто наголосити, що в Плані соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачено кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є вже створені або будуть створені в 2018 році об’єднання співвласників, а це облаштування прибудинкових територій, заміна вікон та дверей в місцях загального користування, капітальний ремонт мереж, покрівлі даху, фасаду та ін.

Будинок №18 по вул.М.Черемшини

Будинок №10 по вул.Франка

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3