Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Районні обранці вкотре підняли питання щодо стану пасажирських перевезень в районі

Нагадаємо, що днями під головуванням голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака відбулось засідання чергової вісімнадцятої сесії районної ради. Вичерпавши питання порядку денного, в питанні різному депутати вкотре порушили проблему пасажирських перевезень в районі. З даного приводу заслухали заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука.
Дане питання набуло жвавого обговорення серед депутатів. Адже, крім тарифів на пасажирські перевезення невирішеними залишаються ще низка актуальних питань, це і технічний стан автомобільного транспорту і головне - етична поведінка водіїв. Досі райдержадміністрація не зобов’язала водіїв встановити у транспорті графік руху пасажирських перевезень, а щодо питання видачі проїзного квитка пасажирам навіть частково не виконано. Варто зазначити, що ще минулого року районні обранці визнали роботу районної державної адміністрації щодо стану пасажирських перевезень в районі незадовільною. Цьогоріч виникає аналогічна ситуація коли перевізники вкотре піднімають вартість проїзду, при чому й надалі порушуючи покладені на них договірні зобов’язання. Також обговорили порушення паспортного маршруту, а саме проїзд водіїв через центр міста.
Зважаючи на ситуацію, яка склалася з пасажирськими перевезеннями в районі, голова районної ради Іван Гурмак протокольно доручив районній державні адміністрації створити комісію з представників депутатського корпусу районної та міської рад, яка здійснюватиме контроль за виконанням перевізниками району умов договорів щодо здійснення пасажирських перевезень.
Вже на наступній черговій сесії районної ради депутати заслухають окремим питанням про результат роботи райдержадміністрації щодо стану пасажирських перевезень в районі.
В результаті своєї роботи в проведенні засідання чергової 18 сесії депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+2 #3 гість 07.02.2018, 00:31
Пнів з трьох підняли до пяти це нармально те що буси по графіку грузяться пів години це теж нармально коли бус уже під завязку набивається за 15 хвилин те що в бусах холодно як в моррозілці це теж добре коли буде порядок чим займається районна рада незрузуміло для чого ці депутати яка їх місія-незрозумі ло.А на рахунок Надвірної перегнести зупинку з центра на автоовокзал це теж нармально коли куча студентів їздитиь рано на навчання .і це ми йдем в європу з таким відношенням нашої влади до наболілилх питань які не вирішуться не тільки місяцями а вже роками.
Влада району не може дати ради кучці перевізників а в більшості питань грає мячем на стороні перевізників а не простих людей і тільки піариться у засобах масової інформації що вони дають якісь доручення вирішують щось а насправвді все стоїть на місці протягом довгого часу
Цитата
 
 
+2 #2 Гість 06.02.2018, 16:49
А ну добийтесь тут правди.... Вам здоров'я не стане а їм і так все минеться. Ось вам вся реальність нашого чесного життя. А хто винен Москаль
Цитата
 
 
+2 #1 Гість 06.02.2018, 15:11
Чому без ніяких на те документів ні рішень ,просто так підняли вартість проїзду на с. Стримба, з 22.01.18 р. вартість становить 5 грн.Дорога прекрасна,хоч яйцк коти,кілометраж в межах норми.Це свавілля,бо власник автобуса начальник ГАЇ Струк,це що пільгова категорія?
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6