Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Районна рада прийняла звернення щодо законності здійснення вирубок лісу на території району

1 лютого відбулося засідання чергової вісімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Районні обранці розглянули близько двадцяти актуальних питань.
На пленарне засідання завітала громада села Тисменичани, яка обурена проведенням Надвірнянським спецагролісгоспом суцільних рубок дерев цінних порід, а саме дубів, які ростуть на території села. Тисменичанці вимагають припинення рубок та подальшого їх погодження з громадою. Отож, порядок денний розпочали із розгляду звернення районної ради щодо необхідності вжиття заходів, спрямованих на недопущення порушень норм чинного законодавства щодо здійснення рубок головного користування та суцільних санітарних рубок цінних порід дерев на території Надвірнянського району.
Варто зазначити, що дане питання ще на минулій сесії районної ради у своєму депутатському запиті порушив депутат районної ради Микола Гусак. Представляючи інтереси громади села Тисменичани, районний обранець наголосив, що замість санітарних, проводяться суцільні рубки цінних порід дерев і це, незважаючи на те, що діє заборона вирубки лісу на території села Тисменичани. Оскільки дозвільні документи на проведення вирубки лісу датуються 2017 роком, громада самостійно вдалась до захисту лісового фонду. Натомість складу злочину у діях лісівників поліція не вбачає через наявність лісорубних квитків.
З приводу даної ситуації присутні заслухали директора Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу Івана Бурія, який зазначив, що підприємство наразі знаходиться в занедбаному стані і він як керівник намагається навести порядок.
Голова районної ради Іван Гурмак закликав директора Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу до порозуміння з громадою не тільки села Тисменичани, а й загалом громадами району, щоб уникнути таких ситуацій та побажав на майбутнє діяти в інтересах перш за все жителів Надвірнянщини.
Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зауважив, що лісівникам необхідно комунікативно співпрацювати з громадами і, хоча закон не вимагає та все ж завчасно погоджувати вирубки лісу в тих чи інших населених пунктах.
Під час пленарного засідання спільно з районними обранцями позицію тисменичанців щодо збереження дубових насаджень підтримав депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко. Він звернувся до присутніх з пропозицією скерувати дане звернення народним обранцям від Прикарпаття, Кабінету Міністрів України, Голові Верховної Ради України, щоб вони на законодавчому рівні напрацювали механізм врегулювання проведення рубок лісу адже, проблема з вирубкою лісів досягла вже всеукраїнського масштабу.
Одноголосно депутати районної ради прийняли проект рішення про звернення районної ради з приводу законності здійснення вирубок лісу на території Надвірнянського району.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3