Відкриття виставки творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Міська рада проводить конкурс молодіжних проектів (фото)

Міська рада проводить конкурс проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки проектів, за якими розробляються проекти:

Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей та молоді.

Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі в суспільних процесах. Громадянське та патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді, розвиток громадської свідомості.

Напрям 3.  Підтримка молодіжного підприємництва.

Напрям 4. Зміцнення інституту сім’ї, подолання негативної демографічної тенденції в Україні. Попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві.

Напрям 5. Розвиток фізичної культури та спорту.

Напрям 6. Екологічне виховання та освіта, участь у вирішенні місцевих екологічних проблем.

Сума фінансування у 2018 році складає 20000 грн. Максимальне фінансування одного проекту 4000 грн.

Вимоги до учасників конкурсу:

– бути зареєстрованою організацією в установленому порядку і здійснювати діяльність на території Надвірнянського району;

– мати статус неприбутковості;

– бути прямо відповідальним за підготовку й управління проектною діяльністю разом з партнерами, а не діяти як посередник.

Не можуть бути учасниками Конкурсу фізичні особи, політичні партії та релігійні організації.

З умовами конкурсу та вимогами до документів можна ознайомитись на інформаційному стенді у міській раді та на веб-сторінці міської ради. Реєстрація проектів та одержання додаткової інформації здійснюється в каб.11 міської ради. Терміни подачі документів з 05 лютого по 5 березня 2017 року. Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться до 16 березня.

Завантажити Положення про порядок проведення щорічного міського конкурсу проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #3 гість 07.02.2018, 13:38
пані Надія запропунуйте щось краще чи ви рахуєте себе дуже грамотною вибачте не всі такі розумні
Цитата
 
 
0 #2 Надія 07.02.2018, 11:54
Соняшна батарея це від слова ,,соняшник"? Чи може мається на увазі сонячна батарея-від слова "сонце"?
Цитата
 
 
0 #1 гість 07.02.2018, 00:59
проект за 4000 гр може одну соняшну батарею поставим на ліхтар біля районної ради і то не стане
Цитата
 

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3