Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ

Нарада керівництва району та голів Ланчинської і Переріслянської ОТГ

12 грудня 2017 року голова районної ради Іван Гурмак взяв участь в нараді щодо співпраці та функціонування новостворених Ланчинської та Переріслянської ОТГ.

Учасники засідання: заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голови Ланчинської ОТГ Володимир Попович та Переріслянської ОТГ Іван Мельник, керівники бюджетних установ, відділів РДА та соціальних служб району обговорили послідовність дій та співпрацю керівництва району із керівниками Ланчинської та Переріслянської ОТГ.


Серед важливих питань розглянули:
1. Міжбюджетні відносини на 2018 рік;
2. Передачу функцій бюджетних установ;
3. Передачу комунального майна, що є у власності району, у власність ОТГ.
За словами начальника відділу фінансів РДА Михайла Обідняка на даний час є чимала заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, які знаходяться на території Ланчинської та Переріслянської ОТГ. Варто зазначити, що дана заборгованість не є зобов’язанням району і належить до компетенції вищого керівництва держави. Тому, було прийнято рішення надіслати спільного листа керівництва Надвірнянщини, Ланчинської і Переріслянської ОТГ до голів Івано-Франківської обласної ради та ОДА щодо необхідності виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.
Очільник Надвірнянщини Іван Гурмак наголосив, що потрібно співпрацювати в конструктивному руслі при чому спільно вимагати від вищої гілки державної влади виконувати свої зобов’язання.
Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович зазначив, що громада не готова перебирати повноваження бюджетних установ із наявною заборгованістю адже невідомо, як буде розподілено бюджет Ланчинської ОТГ на 2018 рік.
Після обговорення основних питань, голови Ланчинсьої та Переріслянської ОТГ цікавилися перспективами функціонуванням територіального центру соціального обслуговування та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в об’єднаних територіальних громадах.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6