Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Міській раді вручено диплом переможця VIIІ обласного конкурсу (фото)

5 грудня, в залі засідань Івано-Франківської обласної ради відбулись заходи до Дня місцевого самоврядування за участі голови, заступників Івано-Франківської обласної ради, міських, селищних, сільських голів області, депутатів районних, міський, селищних та сільських рад, представників засобів масової інформації.

Урочистості розпочались з привітального слова голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича. Депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад нагородили відзнаками, подяками та грамотами голови обласної ради. Під час урочистих заходів відбулось урочисте вручення дипломів головам міських, селищних та сільських рад – переможцям восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Цього року на обласний конкурс Надвірнянською міською радою  було подано 5 проектів, а саме: «Між горами місто над рікою кличе нас сюди з тобою» (облаштування рекреаційно-відпочинкової зони), «Надвірна –  місто трьох фортець: Краснодвір – дослідження та проектування музею-спадщини», «Круті доріжки до Городища і річки» (облаштування веломаршруту), «Не заблукають гості у Карпатськім краю» (туристичне ознакування міста) та  «Весело відпочивати – про м’яча не забувати» (встановлення волейбольного  майданчика).

Надвірнянська міська рада визнана переможцем проекту «Круті доріжки до Городища і річки» по напрямку «Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу міста». В м.Надвірна сьогодні активно діє та розвивається велосипедний рух. Неодноразово в місті було організовано різноманітні велоакції та велопрощі, які користуються великою популярністю. Участь в них приймають велосипедисти не тільки з м.Надвірна та Надвірнянського району, а й з усієї України.  В 2015-2016 рр. двічі в місті Надвірна на трасі гори Городище відбулись велосипедні кроскантрійні змагання «Городище кантрі», в яких участь приймали велосипедисти з Івано-Франківська, Коломиї, Кам’янця-Подільського, Чернівців, Надвірної, Донецької області, Львова, Березівки то що. Активна спортивна молодь міста, зокрема велосипедисти, звернулись до міської ради з проханням облаштувати веломаршрут з метою проведення в місті подібних змагань. Тому було вирішено розробити та подати на обласний конкурс проектів та програм проект, який передбачає влаштування на горі Городище велотраси. Метою проекту є сприяння розвитку туристичної галузі міста, зокрема популяризація серед населення велосипедного туризму, підвищення туристичного потенціалу міста, створення належних умов для організації відпочинку та дозвілля дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя. Загальна вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 414 200 грн., з яких 300 тис. грн. – співфінансування Обласного конкурсу, 114 200 грн. – кошти Надвірнянської міської ради.

Як зазначив Зіновій Андрійович, Надвірнянська міська рада вже восьмий рік поспіль бере участь у обласному конкурсі проектів та програм, на який подала 80 проектів, з яких 16 стали переможцями на загальну суму близько 5 млн. грн. Дані проекти спрямовані на покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо. Міський голова висловив сподівання на те, що в 2018 році спільними зусиллями вищевказаний проект буде успішно реалізований.

Заступник голови обласної ради Сергій Басараб поінформував присутніх про можливість написання органами місцевого самоврядування міжнародних проектів. Також відзначив місто Надвірну, як одного з лідерів в нашій області у залученні грантових коштів та реалізації  цих проектів.

Велосипедні кроскантрійні змагання “Городище кантрі”

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Жовтень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4