Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Завершуються роботи щодо капітального ремонту даху Надвірнянської ЗОШ №1

Уже традиційно, у процесі виконання ремонтних робіт з реконструкції та будівництва об'єктів в районі, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз особисто контролює хід їх виконання. Вчора, 30 листопада, він побував у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, де на завершальному етапі здійснюється перекриття даху старого корпусу та спортивної зали.
З 1929 року навчання в школі здійснювалося в приміщенні нині діючого старого корпусу, що розміщується в центрі міста, а в 1974 році здано в експлуатацію добудову школи. Для утримання навчального закладу в задовільному стані щорічно проводяться поточні ремонти приміщень. Оновляються й удосконалюються стенди, виставки, функціонує “Музей хліба”,  модернізується внутрішній вигляд школи. Навчальні кабінети і класні приміщення естетично оформлені, затишні, з вираженою індивідуальністю.
У зв’язку з тим, що капітальний ремонт даху старого корпусуне проводився вже дуже давно (близько 10 років покрівля знаходилась в аварійному стані) за сприяння голів обласної та районної державних адміністрацій, підтримки депутатів обласної та районної рад,на проведення цих робіт у 2017 році було прийнято рішення виділили з обласного бюджету 500 тис.грн та районного бюджету 110 тис.грн.
Ремонт даху виконано із збереженням існуючих конструкцій.
Нагадаємо, що в 2016 році було проведено ремонт санвузлів, замінено систему водопостачання та водовідведення  на суму 350 тис.грн. (кошти обласного, районного та міського бюджетів), а також школа отримала 12 комп’ютерів та комплекти меблів.
На даний час в ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 навчається  776 учнів.
Школа є опорною з питань:
- контроль і керівництво;
- викладання іноземних мов;
- пробільність навчання учнів старшої школи.
У школі розроблена система впровадження інноваційних педагогічних технологій. В класах початкової школи успішно застосовується технологія розвивального навчання, впроваджується проектна технологія, технологія формування творчої особистості, застосовуються нові інформаційні технології. Використання цих освітніх інноваційних технологій створюють  умови, де учень і вчитель є рівноправними, рівнозначними суб’єктами навчання, перебувають у постійній взаємодії. Важливе місце поряд з традиційними формами і методами займають інтерактивні технології, які допомагають  максимально реалізувати мету та завдання особистісно орієнтованої системи навчання – забезпечення розвитку і саморозвитку особистості, виходячи з її індивідуальних особливостей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #1 nike veles 05.12.2017, 23:33
пробільність.. краще: -дeбільність навчання учнів старшої школи
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Жовтень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4