Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Зіновій Андрійович підгодовував лебедів на озері у парку ім.Івана Франка (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

ДСЮШ

В Надвірнянській ЗОШ №2 проходить реалізація міжнародного проекту з ремонту санвузла (фото)

Нещодавно громадська організація «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2», за фінансової підтримки батьківського комітету школи, який входить до складу даної громадської організації, розпочала реалізацію проекту, яким передбачено проведення капітального ремонту санвузлів в Надвірнянській ЗОШ №2.

Надвірнянська школа №2 побудована в 1964 році.  У 24 класах школи навчається 605 учні, працює 70 працівників. За 53 річний термін експлуатації приміщення школи потребувало комплексної модернізації та капітального ремонту систем та елементів будівлі, покращення матеріально-технічної бази. В 2015 році проведено заміну 96 вікон на енергозберігаючі в результаті впровадження проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ” за спільного фінансування міської ради, громадської організації та Європейського Союзу. За кошти Надвірнянської міської ради частково відремонтовано та утеплено фасад школи.

Якщо  приміщення школи щорічно ремонтуються, то санвузли знаходились в неналежному стані через недостатнє фінансування. Тому ГО «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2» за допомоги ресурсного центру громад при міській раді, в рамках підписаної Угоди про співпрацю Надвірнянської міської ради та Програмою розвитку ЄС/ПРООН вирішила подати на конкурс проекту МПП щодо капітального ремонту санвузлів.

Після проведення засідання тендерного комітету громадська організація на конкурсних засадах визначила виконавцем робіт ТзОВ «Будальянс-МВ». Підрядна організація після підписання договору підряду приступила до виконання робіт по реалізації проекту.

Проектом передбачено проведення заміни сантехніки, влаштування окремих кабінок в санвузлах, облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою та заміну вхідних дверей до туалетів. Загальна вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 182 961 грн., з яких 164 665 грн. – кошти Європейського Союзу, а 18296 грн. – громадської організації «Доброчинність в Надвірнянській ЗОШ №2».

Реалізація вищевказаного проекту значно  покращить санітарно-гігієнічний стан школи, забезпечить комфортні і належні умови перебування школярів у навчальному закладі.

Заміна вікон в Надвірнянській ЗОШ №2 в рамках міжнародного проекту

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #1 Булавка 20.11.2017, 20:50
Шановні Українці! але тількі Українці.
Сам заголовок даної статті Вас в шок не приводить?

ВІХОДОК мІЖНАРОДНОГО значення, за кошти міннародного проєкту. Схаменіться-я-я -я-я-я-я ми вже навідь не бидло
Цитата
 
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6