Нарада керівництва району та голів Ланчинської і Переріслянської ОТГ В Надвірній працюватиме волонтер Корпусу Миру США (фото) Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Нафтовики Надвірнянщини пікетували Кабмін (фото) ПАТ ТАРАС ЗІНЯК: Отримуємо якісні послуги чи викликаємо слюсара за пляшку Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Місто просить Гройсмана переглянути термін відшкодування акцизного податку з пального

На засіданні чергової 19 сесії Надвірнянської міської ради було заслухано  інформацію щодо механізму зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів, внаслідок якого обсяг надходжень до бюджету м.Надвірна в 2017 році рівний минулорічному. Дана ситуація ставить під загрозу виконання в повному об’ємі взятих міською радою зобов’язань та наповнення загального фонду бюджету.

Враховуючи вищевказане, на сесії міської ради депутатами одноголосно підтримано звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., щодо перегляду терміну відшкодування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2017 році (рішення Надвірнянської міської ради від 02.11.2017 року № 757-19/2017).

 

Звернення Надвірнянської міської ради

щодо перегляду терміну відшкодування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2017 році

 

                                                                                  Прем’єр-міністру України

п.В.Б.Гройсману

Згідно Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 96, внесено зміни в механізм зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів. Внаслідок чого, у 2017 році обсяг надходжень до бюджету м.Надвірна складе 7075359грн. (рівень 2016 року без зростання). Акцизний податок в цілому становить 33% планових надходжень міського бюджету, однак, за підсумками 9 місяців надійшло 3048994 грн. Згідно з п.9 вказаного Порядку компенсація із загального фонду державного бюджету бюджетам місцевого самоврядування здійснюється Казначейством протягом останнього робочого (банківського) дня грудня 2017 р., що викликає занепокоєння та ставить під загрозу виконання в повному обсязі взятих міською радою зобов’язань, наповнення загального фонду бюджету та не дає можливість профінансувати заплановані видатки. 

З метою запобігання порушення принципів податкової стабільності і бюджетної збалансованості, недопущення втрат бюджету, повного, своєчасного та якісного надання послуг населенню, зміцнення соціально-економічного розвитку території, просимо переглянути та прискорити терміни відшкодування акцизного податку.

Міський голова                                                                                           З.М.Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Січень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4