Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

Міська рада: жодних причин не надання послуги теплопостачання ТОВ "Струмок" не існує

В четвер, 2 листопада, на засіданні чергової 19 сесії Надвірнянської міської ради було заслухано  інформацію щодо ситуації, яка склалась з теплопостачанням, яке, згідно договорів на постачання теплової енергії школам та іншим споживачам, повинне надавати ТзОВ «Струмок» для Надвірнянських ЗОШ №1 та №2 І-ІІІ ступенів, Центру дитячої творчості та юнацької бібліотеки відділу культури РДА.

Враховуючи вищевказане, на сесії міської ради депутатами одноголосно підтримано звернення до прокурора Івано-Франківської області, начальника УСБУ в Івано-Франківській області, начальника ГУ НП в Івано-Франківській області, голови Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, начальника інспекції Держенергонагляду у Івано-Франківській області щодо початку та проходження опалювального сезону (рішення Надвірнянської міської ради від 02.11.2017 року № 756-19/2017).

 

Звернення Надвірнянської міської ради

щодо початку та проходження опалювального сезону

 

Прокурору Івано-Франківської області

Стратюку О.М.

Начальнику УСБУ в Івано-Франківській обл.

Дідуху П.О.

Начальнику ГУ НП в Івано-Франківській області

Шкутову В.В.

Голові Івано-Франківського обласного територіального

відділення Антимонопольного комітету України

Савчин Т.М.

Начальнику інспекції Держенергонагляду у Івано-Франківській області

Дзівідзінському І.Я.

 

Для забезпечення теплопостачання бюджетних та інших споживачів центральної частини міста, Надвірнянська міська рада у 2010 році своїм рішенням передала в оренду приватному підприємству ТзОВ «Струмок» цілісний майновий комплекс котельні по вул.Княгині Ольги,9 в м.Надвірна.

Однак в цьому році опалювальний сезон для Надвірнянської ЗОШ №1 та №2 І-ІІІ ступенів, Центру дитячої творчості, юнацької бібліотеки відділу культури РДА не розпочався, хоча прийнято відповідне розпорядження голови Надвірнянської районної державної адміністрації.           

Натомість ТзОВ «Струмок» листом від 17.10.2017 року після початку опалювального сезону 2017-2018 рр. повідомило про намір достроково припинити Договір оренди цілісного майнового комплексу котельні по вул.Княгині Ольги, 9 в м.Надвірна, шляхом розірвання договору в односторонньому порядку.               

Жодних причин не надання послуги теплопостачання не існує, адже на початок опалювального сезону між ТзОВ «Струмок» та Надвірнянською міською радою діє договір оренди цілісного майнового комплексу котельні та діють відповідні договори з відділом освіти Надвірнянської РДА на постачання теплової енергії школам та іншим споживачам. ТзОВ «Струмок» порушило вимоги ст.18,19 Закону України «Про теплопостачання», згідно яких суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють виробництво, постачання та транспортування  теплової  енергії  і займають монопольне (домінуюче) положення на ринку теплової енергії,  не можуть припиняти свою діяльність або зменшувати обсяг постачання  теплової  енергії.             

  З даного приводу проведені неодноразові засідання постійних комісій міської ради, відбулося засідання комісії з ТЕПіНС при Надвірнянській РДА, за рішенням яких зобов’язано ТзОВ «Струмок» розпочати  опалювальний сезон 2017-2018 рр. та забезпечити тепловою енергією споживачів згідно чинних угод. Однак ТзОВ «Струмок» займаючись шантажем та перекручуванням фактів намагається вирішити власні особисті бізнесові питання та штучно зриває опалювальний сезон 2017-2018 рр.               

Просимо Вас у міру своїх повноважень вжити заходів до ТзОВ «Струмок» для забезпечення подачі теплоносія на вищезгадані об’єкти з метою недопущення припинення навчального процесу у школах міста, які опинилися заручниками господарської діяльності ТзОВ «Струмок» та у свою чергу призведе до загострення соціальної напруги в місті.

 

Міський голова                                                                                                      З.М.Андрійович

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6