Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

На колегії РДА обговорили допомогу учасникам АТО, спорт та інше

05 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася колегія райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівник апарату РДА Микола Кравчук, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищні та сільські голови.
Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.
Про хід виконання Указу Президента України від 18.03.2017 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей  доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Гундяк, який зазначив, що на сьогодні діє районна Програма підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували  у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, яка прийнята на 2016-2019 роки, затверджена рішенням районної ради. В районі проживають 3 сім’ї загиблих учасників АТО та 1 сім’я учасника АТО, який помер від захворювання отриманого в зоні проведення АТО та 538 учасників АТО. Станом на 31.08.2017 мають статус: «член сім’ї загиблого – 6 осіб, з них 2 дітей, «учасник бойових дій»  - 442 учасника АТО, «інвалід війни ІІ групи» - 3 осіб, «інвалід війни ІІІ групи» - 11 учасників АТО, «учасник війни» - 1 особа. Також проводиться робота щодо санаторно–курортного лікування, забезпечення засобами реабілітації, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО. До реабілітаційного процесу учасників АТО залучалися і волонтери. Так, у 2015 році за участю психологів волонтерів проведено 4-х денний психологічний тренінг для учасників АТО, в якому взяли участь 14 бійців, у 2016 році за сприянням райдержадміністрації, районної ради та благодійного фонду «Франківський опір» з 10 по 17 червня 2016 року 22 учасника АТО з усієї України пройшли реабілітацію в с. Заріччя.  У 2017 році з 30.05.2017 по 06.06.2017 направлено на психологічну реабілітацію в Меджугор’є (Боснія та Герциговина) 15 учасників АТО району. Сім’ї загиблих учасників АТО забезпечуються житлом. Сім’ї добровольця придбано квартиру у м. Надвірна, де залучено кошти обласного та районного бюджетів. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», відповідно  до якої виділяється грошова компенсація для придбання житла. За наданням грошової компенсації до управління соціального захисту населення РДА звернулось у 2016 році мати загиблого та у 2017 році – 2 інваліди ІІ групи.  
Наголосив Ярослав Гундяк і про надання земельних ділянок учасникам АТО, так станом на 31.08.2017 року звернулось 417 осіб. На даний час видано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах населених пунктів 93 учаснику та сім’ям загиблих учасників АТО на загальну площу 20.45 га, в тому числі 76 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на загальну площу 7.08 га. Знаходиться на опрацюванні 262 заяви. Варто відзначити, що  діти учасників АТО у дошкільних та шкільних навчальних закладах харчуються безкоштовно. Розпорядженням районної державної адміністрації створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.  
Начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець проінформувала присутніх про стан та розвиток фізичної культури і спорту у Надвірняському районі. А про стан розвитку фізичної культури і спорту в Надвірнянській ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації доповів директор ДЮСШ Ярослав Петріщак.
Крім того, було проаналізовано питання про стан розгляду звернень громадян за підсумками першого півріччя 2017 року.
Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, міською, селищними та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30