Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

На мості в Ланчині необхідно терміново укріпити проміжну опору

Питання ремонту мосту через ріку Слобожниця на автомобільній дорозі державного значення Т-09-05 Делятин – Раківчик, км 12+506 в смт. Ланчин перебуває на контролі керівництва Надвірнянської районної державної адміністрації.
06.09.2017 року райдержадміністрацією надіслано листи до Служби автомобільних доріг в області на балансі, якої перебуває даний об’єкт та до філії «Богородчанська ДЕД».
За інформацією Служби автомобільних доріг в області 03 жовтня 2017 року, на виконання Наказу Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області від 27 вересня 2017 року № 42, комісія в складі заступника начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг в області Новосільського М.В., начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання штучних споруд Рачкевич О.М., провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Орищина О.М. головного інженера філії «Богородчанська ДЕД» ДП "Івано-Франківський облавтодор" Куртяка Б.Д., начальника філії «МЕД» ДП "Івано-Франківський облавтодор" Рачкевича В.С., за участю заступника директора Департамену економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Поповича В.В., депутата Івано-Франківської обласної ради Голінея Ю.Д., депутата Івано-Франківської обласної ради Іваночка М.С., голови Ланчинської селищної ради Іванюка М.М. оглянула міст через ріку Слобожниця на автомобільній дорозі державного значення Т-09-05 Делятин – Раківчик, км 12+506 в смт. Ланчин Надвірнянського району.
Комісією оглянуті: з’єднання мосту з підходами, проїзна частина, прогонова будова, опори, підмостове русло.
В порядку освідчення комісії була пред'явлена дорожньо-експлуатаційною службою виробничо-технічна документація по даному об'єкту:
облікова картка.
В результаті візуального огляду та інструментальної зйомки ознак руйнування і деформацій несучих конструкцій мосту не виявлено однак спостерігається наступне:
- розмив проміжної опори №2 з оголенням ростверка та частини паль;
- розмив підмостового русла ріки між опорами №1 і №2;
- руйнування покриття проїзної частини;
- руйнування перильного огородження;
Виходячи з результатів обстеження та їх детального аналізу комісія вважає за необхідне:
Терміново, до закінчення будівельного сезону 2017 року, укріпити проміжну опору №2.
Виготовити проектно-кошторисну документацію ремонту мосту.
В 2018 році виконати ремонт опор, прогонової будови та проїзної частини мосту через ріку Слобожниця на автомобільній дорозі Т-09-05 Делятин – Раківчик, км 12+506 в смт. Ланчин.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30