Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ До головного поліцейського Прикарпаття на прийом прийшло чимало людей (фото) На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Іван Гурмак взяв участь у IV Карпатському Форумі народовладдя

Днями голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак взяв участь у 4-му Карпатському Форумі народовладдя, який відбувся у селі Криворівня Верховинського району.
У роботі Форуму взяли участь міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, делегація народних депутатів України - голова комітету Верховної Ради з питань культури та духовності Микола Княжицький, а також нардепи Олег Березюк, Іван Рибак, Сергій Соболєв та Олександр Шевченко, керівники обласних рад та голови районних рад гірських районів України.
Цьогорічний Форум народовладдя був присвячений питанням освіти у гірських та високогірних районах України. Учасники ознайомилися зі станом навчальних закладів та доріг і відвідали дві школи у селах гірської місцевості. Гірські села та їхні школи функціонують у тяжчих умовах, ніж решта українських навчальних закладів. Цим районам притаманно швидке зношення доріг, повені, снігові замети, вітровії, бездоріжжя тощо – такі основні проблеми обговорили на 4-му Карпатському Форумі народовладдя. При цьому міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила, що освіта у високогірних районах потребує більших фінансових вкладень, ніж школи, які працюють у кращих умовах.
Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак порушив питання будівництва навчальних закладів у гірських районах. Очільник Надвірнянщини апелював до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо фінансування з державного бюджету будівництва школи в селі Чорний Потік Надвірнянського району. У відповідь Лілія Гриневич зазначила, що співфінансування з державного бюджету можливе за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку тоді, коли при розгляді комісія по розподілу коштів визначить той чи інший об’єкт пріоритетним для району чи області. Також міністр наголосила, що питання будівництва школи повинне лобіюватися народним депутатом відповідно до виборчого округу і в такому разі є більше можливостей отримати фінансування з державного фонду регіонального розвитку.
Варто зазначити, що будівництво школи в селі Чорний Потік здійснюється з 2015 року виключно за рахунок коштів з районного та обласного бюджетів адже, комісія по розподілу коштів з державного фонду регіонального розвитку не визначила даний об’єкт, як пріоритетний.
Також Іван Гурмак цікавився питанням щодо фінансування освітньої галузі за рахунок коштів з державного бюджету адже, це прямий обов’язок органів вищої гілки влади. У відповідь Лілія Гриневич порадила економити кошти на місцях, щоб мати можливість виплатити заробітну плату освітянам з місцевих бюджетів. Причини недофінансування освітньої галузі зі сторони держави міністр освіти так і не вказала, що викликало обурення серед присутніх народних депутатів, голів районних рад та освітян.
Учасники форуму прийняли три звернення:
- президенту України П.О. Порошенку, голові Верховної Ради України А.В. Парубію, прем’єр-міністру України В.Б. Гройсману щодо передбачення в Державному бюджеті в наступних роках державних дотацій на утримання в одному господарстві двох і більше голів великої рогатої худоби, п’яти і більше вівцематок доплату в розмірі 25% за зданий кілограм екологічно чистого м’яса та молока.
- президенту України П.О. Порошенку, голові Верховної Ради України А.В. Парубію, прем’єр-міністру України В.Б. Гройсману щодо згідно Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» розробити Програму будівництва автомобільних доріг в гірських районах Українських Карпат, що необхідно для покращення умов життя горян.
- президенту України П.О. Порошенку, Верховній Раді України, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Чернівецькій обласним радам, районним радам гірського регіону Карпат щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів» та щодо підтримки другого законопроекту «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку у гірських зонах України».
Учасники Форуму взяли активну участь в обговоренні стратегічно важливих для гірських та високогірних районів питань, висловили свої міркування, пропозиції та доповнення. На завершення голова Карпатського Форуму народовладдя Іван Шкіндюк подякував всім присутнім за участь та увагу до Карпатських районів України та зазначив, що з оптимізмом і вірою сподівається на реальну підтримку гірських районів органами державної влади вищого рівня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #2 Jetta 10.09.2017, 15:13
Wow, awesome blog layout! How lengthy haνe you beеn blogging for?
yⲟu mаke blogging glance easy. Tһe whole ⅼoоk ⲟf y᧐ur web site is
grеat, lеt alone the content!

Feel free to sur to my web bloig :: fifa
18 coins: http://www.tickipedia.net/wiki/The_Indian_Football_team_will_receive_an_upgrade_in_FIFA_18
Цитата
 
 
0 #1 Rickey 10.09.2017, 15:07
Excellent, ѡһat a webpage it is! Ƭhis weblog pгesents
valuable data to ᥙs, keеρ it up.

Check out my web blog :: buy fifa poіnts: http://ryanthomas645.co.uk/groups/fifa-18-1711588202/
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5