Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ До головного поліцейського Прикарпаття на прийом прийшло чимало людей (фото) На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

Виїзна колегія РДА у Заріччі (фото)

27 липня 2017 року на базі Зарічанської сільської ради відбулася виїзна колегія Надвірнянської районної державної адміністрації під керівництвом голови РДА Олександра Кеніза.
У роботі колегії районної державної адміністрації взяли участь: голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, працівники апарату районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та  сільські, селищні голови.

На початку пленарної частини учасники колегії відвідали заклади соціальної сфери села Заріччя: лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та ДНЗ «Золотий колосок».
Головний лікар Зарічанської лікарської амбулаторії Ярослав Данилюк розповів про роботу медзакладу, зазначив, що функціонує денний стаціонар на 5 ліжок де,  було проліковано за 6 місяців 2017 року 347 хворих. Розгорнуто стаціонари вдома проліковано 134 хворий. Лікарями ведеться амбулаторний прийом. З січня 2017 року проведено реконструкцію приміщення. Виконано робіт на суму 381,1 тис.грн. Також закуплено меблів на суму 15,3 тис.грн., холодильник – 6,8 тис.грн., шафу медичну – 18,5 тис.грн.
Завідуюча ДНЗ «Золотий колосок» Уляна Клим’юк ознайомила присутніх  з функціонуванням  навчального закладу. Тут виховується 83 дітей дошкільного віку та працюють 12 педагогічних і 12 технічних працівників. У 2017 році проведений капітальний ремонт приміщень садочка та здійснено перекриття даху за кошти районного і сільського бюджетів на суму  270,0 тис. грн.
Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз зазначив, що сільським головою, депутатським корпусом сільської ради, керівниками закладів соціальної сфери докладаються всі зусилля щодо повноцінного функціонування підпорядкованих закладів.
Після ознайомлення ізсоціальною сферою учасники колегії приступили до  пленарної  частини засідання, де були розглянуті наступні питання:
Про роботу виконавчого комітету Зарічанської сільської ради з питань соціально-економічного та культурного розвитку населеного пункту за І півріччя 2017 року проінформував сільський голова Богдан Клим’юк.
Про хід виконання розпорядження облдержадміністрації від 03.09.2015 № 575 «Про заходи щодо сприяння проведенню децентралізації влади» в районі доповів радник голови РДА Тарас Олендій. За його словами восени цього року можливі вибори до Делятинської, Ланчинської селищної ОТГ та Переріслянської сільської ОТГ.
Про хід виконання Програми модернізації освітлення населених пунктів Надвірнняського району на 2016-2018 роки інформував начальник відділу будівництва Богдан Чіх, який зазначив, що основною метою і завданням модернізації освітлення центральних доріг і вулиць в населених пунктах району є створення умов комфортного, безаварійного проїзду автотранспорту по центральним дорогам та безпеку руху пішоходів. Відділом будівництва Надвірнянської районної державної адміністрації розроблена програма «Модернізація вуличного освітлення населених пунктів Надвірнянського району на 2016-2018 роки», яка затверджена рішенням сесії районної ради від 18.02.2016 № 128-4/2016.
 В 2016 році на дану програму було передбаченота освоєно - 220, 0 тис. грн.
Згідно даної програми в  2016 році зроблені роботи по наступних населених пунктах району, а саме: Парище, Середній Майдан, Верхній Майдан, Гаврилівка, Волосів, Фитьків, Зелена, Цуцилів, Лоєва, Красна, Чорні Ослави, смт. Битків, Перерісль, Молодків та Білі Ослави. Роботи виконувались ТзОВ «Артбуд-Компані».
В 2017 роцізроблено та профінансовано  роботи в сумі - 5999, 65 по таких  населених пунктах району: смт. Битків, с. Чорні Ослави, Парище, Заріччя, Лоєва та Пасічна.
 Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марія Сметанюк.
Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2017/18 року доповів заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
У підсумку роботи голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз подякував членам колегії та запрошеним за конструктивну співпрацю. Посадовець відзначив, що саме такі виїзні засідання, живе спілкування та робоча атмосфера дають позитивний та ефективний результат. Тому у 2017 році планується провести виїзні засідання колегії у кожній сільській раді.

 

 

  

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5