В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ До головного поліцейського Прикарпаття на прийом прийшло чимало людей (фото) На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Нафтовики Надвірнянщини пікетували Кабмін (фото) Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

В дитсадку "Пролісок" розпочато реалізацію обласного проекту (фото)

Надвірнянська міська рада за останні роки активно бере участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах по підтримці місцевого самоврядування, в рамках яких реалізувала низку проектів, спрямованих на підтримку ОСББ, покращення благоустрою міста, розвиток спортивної інфраструктури, підтримку освіти та соціального захисту населення, покращення умов проживання, проведення відпочинку та дозвілля мешканцями міста тощо.

Ряд проектів успішно впроваджено в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2011 року міська рада подала на розгляд конкурсної комісії 78 проектів, з яких 16 разів визнавалась переможцем на загальну суму понад 4 913 770 грн. Зокрема, в минулому році Надвірнянська міська рада отримала дипломи переможців по 3-х проектах, серед яких  «Дітям тепліше – батькам спокійніше», яким передбачено проведення заміни системи теплопостачання в дитячому навчальному закладі «Пролісок».

 ДНЗ «Пролісок» функціонує вже більше як 50 років. Частина приміщення була побудована ще раніше. Тому внутрішні мережі водопостачання, водовідведення, тепло- та електропостачання вже фізично зносились та морально застаріли. За останні роки за кошти міського бюджету було проведено ряд робіт для покращення умов перебування в садочку, а саме: здійснено заміну покрівлі даху, ремонт фасаду,  частково замінено старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, проведено ремонт водопостачання та сантехнічного обладнання. На сьогодні нагальним постало питання капітального ремонту мережі теплопостачання в приміщенні.

Не зважаючи на те, що дошкільні навчальні заклади з 01.01.2016 року передані в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської  РДА, міська рада і надалі докладає усіх зусиль для покращення матеріально-технічної бази дитячих садочків. Тому було вирішено на розгляд конкурсної комісії подати проект, спрямований на проведення реконструкції системи опалення в ДНЗ «Пролісок».

Нещодавно підрядна організація приступила до реалізації даного проекту. Зокрема,  завезено матеріал,  демонтовано стару та розпочато встановлення нової системи теплопостачання. Загальна вартість робіт, згідно проектно-кошторисної документації, складає 220 000 грн., з них 150 тис. надає обласна рада, 70 000 грн. виділено з міського бюджету Надвірної. Реалізація даного проекту дозволить створити комфортні умови перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят, покращити температурний режим, підвищити рівень енергозбереження  та зменшити видатки на енергетичні ресурси.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6