В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ До головного поліцейського Прикарпаття на прийом прийшло чимало людей (фото) На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

В будинку ОСББ "Княгиня Ольга" проведуть комплексну термомодернізацію (фото)

Вже третій рік поспіль проходить успішна співпраця м.Надвірна з Європейським Союзом в рамках ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На даний час спільними зусиллями ЄС/ПРООН, Надвірнянської міської ради, ОСББ та громадських організацій вдалось успішно реалізували 7 проектів, а ще 4 проекти на стадії впровадження, загальна вартість яких складає близько  4 845 000 грн. За цей час нам вдалось залучити  2 268 000 грн. міжнародних інвестицій.

Нещодавно ще одним учасником даного проекту  стало новостворене об’єднання співвласників багатоповерхового будинку «Княгиня Ольга» (Княгині Ольги, 5 – голова ОСББ Оксана Космірак) в рамках компоненту з розвитку міст Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель.

Будинок №5 по вул.Княгині Ольги введений в експлуатацію в 1991 році. Тут налічується 25 квартир. За понад 25-літній час експлуатації будинок потребує комплексної модернізації та капітального ремонту систем та елементів будівлі. Тому мешканці буд.№5 по вул.Кн.Ольги вирішили взяти на себе відповідальність самостійно проводити господарську діяльність, і створити ОСББ, на що отримали цілковиту підтримку у Надвірнянській міській раді. Варто зазначити, що з метою допомоги новоствореному ОСББ та забезпечення належних умов проживання, в минулому році за кошти міського бюджету було здійснено капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Кн.Ольги.

На установчих зборах учасниками ОСББ було визначено ще ряд пріоритетних завдань капітального характеру, які необхідно виконати в даному будинку. Враховуючи це, за сприяння міської ради ОСББ подало заявку на участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для допомоги в здійсненні цих робіт. Після проведеного конкурсу заявок в м.Київ, ОСББ «Княгиня Ольга» було відібрано в число учасників міжнародного проекту.

Проектом передбачено проведення комплексної тепломодернізації будівлі, а саме: утеплення фасаду та заміна вікон в місцях загального користування. Вартість проекту згідно проектно-кошторисної документації складає 1 077 711 грн. Співфінансування проекту становить ЄС/ПРООН – 63% (678 000), Надвірнянська міська рада – 32% (345 794 грн.) та ОСББ – 5% (53 917 грн.). Нещодавно ОСББ провело засідання тендерного комітету за методичної підтримки і допомоги обласного координатора Лесі Попелюх та муніципального координатора Олега Антонюка. Подано 3 заявки від підрядних організацій. Після їх опрацювання визначено переможцем того підрядника, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Днями підрядна організація укладе договір з ОСББ та приступить до виконання робіт, передбачених проектом.

Засідання тендерного комітету ОСББ “Княгиня Ольга”

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #1 Андрій 01.06.2017, 23:46
Молодці!!!
Цитата
 

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1