В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ До головного поліцейського Прикарпаття на прийом прийшло чимало людей (фото) На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців Кеніз зробив селфі з Порошенком (фото) Колектив НГВУ ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Влада визначила, які дороги ремонтуватимуть у 2017 році (фото) Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Надвірнянка через інтернет

Українська правда

Зіновій Андрійович взяв участь у новоствореному "Клубі мерів Прикарпаття" (фото)

У вівторок, 30 травня, в м.Івано-Франківськ з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулося перше засідання “Клубу мерів Прикарпаття”. Це дорадчий орган РВ Асоціації міст України, який має на меті обмін досвідом між міськими, селищними та сільськими головами різних скликань. До клубу увійшли представники 35 міст, селищ і сіл, серед яких і міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович, та 5 об’єднаних територіальних громад, які утворили клуб задля обговорення проблемних питань місцевого самоврядування і пошуку шляхів їх вирішення. 

На першому засіданні клубу обговорили Положення про даний дорадчий орган, визначили основні завдання та напрямки  його діяльності, до яких належить сприяння розвитку місцевого самоврядування, встановлення зв’язків та обмін досвідом роботи між головами сільських, селищних та міських рад, рад ОТГ, а також надання взаємодопомоги у вирішенні професійних питань та інших питань життєдіяльності.

Після завершення засідання “Клубу мерів Прикарпаття” відбувся брифінг міських голів. Загалом у заході взяло участь понад 20 міських голів теперішнього і минулих скликань, які позитивно оцінили ініціативу Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо створення “Клубу мерів Прикарпаття”.Усі міські голови, які були членами регіонального відділення АМУ з 1991 року, автоматично стали членами клубу.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук наголосив, що основна мета створення «Клубу мерів Прикарпаття» – це спілкування людей, які творять історію нашого краю своєю працею та досягненнями, обмін досвідом, а також запозичення мудрих управлінських рішень у попередників.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович підтримав ініціативу створення такого клубу, адже це ще одна можливість  переймати один від одного кращі практики, які успішно діють в галузі місцевого самоврядування. Особливо актуальним є це на сьогоднішній день, коли місцеве самоврядування перебуває в стані реформування. Для нас найголовніше – відстоювати інтереси громад і саме «Клуб мерів Прикарпаття» сприятиме спільному пошуку найоптимальніших шляхів вирішення різного роду питань, які стосуються місцевого самоврядування.

Засідання Клубу мерів Івано-Франківщини планують проводити щокварталу у вигляді загальних Зборів за ініціативи членів клубу. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #4 гість 06.06.2017, 19:13
а цей клубний покатушник на катках розісрав котляревського і франка.
коли думає газдун відновити дані вулиці?
Цитата
 
 
+2 #3 Гість 01.06.2017, 14:44
Цитую Ігор:
Клуб корупціонерів прикарпаття

Тільки пакуй в автозаки і зразу до суду. Усі в одному місці, єх красота то яка, бюджет отримав би пару сотень мільйонів застави від цих дере-банщиків державних грошей.
Цитата
 
 
+1 #2 Ігор 01.06.2017, 00:19
Клуб корупціонерів прикарпаття
Цитата
 
 
+3 #1 45 31.05.2017, 11:12
Сяно шмаркатий шот там робить, він ж позорить Надвірну своєю присутністю і представництвом , цей при такій нагоді буде лізти в по_у без мила, діяч громадський, в яких тілько партіях і рухах він не був. Ні бізнесмена з него, ні політика і ше навіть ні доброго газди коло хати!
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2018
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1