Українська правда

ДСЮШ

На Надвірнянщині працювала виїзна комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій

29 жовтня 2013 року в Надвірнянському районі проходила контрольна перевірка, яку проводила виїзна комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій ситуацій під головуванням  заступника голови комісії полковника Олега Огородніка. Дана комісія вивчала роботу районної комісії ТЕБ та НС щодо захисту населення від техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій.

В засіданні комісії  також взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко, члени районної комісії ТЕБ та НС, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ району та приватні підприємці, на об’єктах яких здійснювалася перевірка. Серед питань, які розглядалися на засіданні, було ряд таких, що стосувалися компетенції державної служби з надзвичайних ситуацій, а саме – про заходи щодо підвищення техногенної безпеки на потенційно небезпечних підприємствах району та стан утримання систем протипожежного водопостачання тощо.
Як повідомив заступник голови комісії Олег Огороднік, перевірці підлягають об’єкти з високим ступенем ризику, потенційно небезпечні об’єкти та об’єкти підвищеної небезпеки. «Від надзвичайних ситуацій протягом року в Україні гинула така кількість людей, як жителів в одному селі. Завдяки оперативній та організованій роботі працівниківитуацій в цьому році кількість надзвичайних ситуацій зменшилася на 30%. Працівники служби здійснили за рік понад 5 тис. виїздів та знешкодили майже 67 тисяч боєприпасів.
Ми не в змозі запобігти виникненнювсіхнадзвичайних ситуацій, проте ми робимо все можливе, щоб якомога швидше реагувати на ситуації, що виникають та ліквідувати наслідки. Головне завдання контрольної перевірки - визначення недоліків, але лише з єдиною метою - для того, щоб їх усунути, і у випадку загрози система спрацювала злагоджено. Ми приїхали не тільки з метою перевірки, а й з метою надати методичну допомогу»,- підкреслив О. Огородніков.
Під час контрольної перевірки реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій буде надаватись організаційно-правова допомога та всебічні консультації.
Під час перевірки комісія побувала на промислових підприємствах, приватних підприємствах, в установах та закладах району. Проводилися перевірка реагування всіх служб району на надзвичайну ситуацію, - повідомляє Надвірнянська РДА.
Під час підбиття підсумків Заступник голови комісії Олег Огородніков повідомив, що загалом в районі проводиться відповідна робота, недоліки, виявлені в ході перевірки 2012 року – загалом виправлені, проте є ще ряд недопрацювань.
Підводячи підсумки роботи комісії в районі, голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук відмітив: «В установлені терміни необхідно усунути виявлені недоліки. Всі служби повинні працювати так, щоб запобігти зараженню людей на небезпеку, тому що людське життя та здоров’я – найбільша цінність. Необхідне чітке дотримання правил і норм, щоб запобігти небезпеці».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2