Українська правда

Надвірнянські регіонали за «круглим столом» говорили про асоціацію України з Європейський союзом

Надвірнянська районна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ організувала проведення засідання «круглого стола» на тему «За крок до асоціації з ЄС: що асоціація дасть простому українцю?». В ньому взяли участь депутати місцевих рад, члени виконкому і ради Надвірнянської районної та Івано-Франківської обласної організацій ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, представники громадської думки, активісти МГО «Молоді регіони».

Також на заході були присутні і фахівці, що могли дати відповіді на хвилюючі присутніх питання щодо переваг, позитивних сторін асоціації з ЄС та зони вільної торгівлі.
Тема вступу України в ЄС останнім часом є найбільш обговорюваною серед населення Надвірнянського району. Не залишаються осторонь і представники інших політичних сил, які, кожен на свій лад, тлумачать свої бачення щодо подальшої долі держави.
Для того, щоб тема євроінтеграції стала більш доступною, зрозумілою та відкритою для простого надвірнянця, і було організоване дане засідання .
Відкрив його роботу перший заступник голови Надвірнянської РДА, голова районної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Володимир Іванович Калічко. Він у загальних рисах окреслив важливість Європейського руху та перспективи для України в даному процесі та акцентував увагу на ролі та рішучості Президента України Віктора Федоровича Януковича в напрямку євроінтеграції.
Про зміни в соціально-економічному розвитку нашої держави при підписанні угоди більш докладно розповів проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, доктор економічних наук, професор Національного Прикарпатського університету ім. В.Стефаника Олег Володимирович Ткач.
Своїми думками щодо позитивних змін для України поділився і депутат Івано-Франківської міської ради від ПР, член ради обласної організації ПР, головний редактор газети «Прикарпатська правда» Богдан Михайлович Федьків.
Голова фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Надвірнянській міській раді Ігор Романович Дем’янчук у своєму виступі як юрист та адвокат обґрунтовано спростував міфи, які побутують у суспільстві щодо підписання даної угоди, завдяки яким, представники опозиційних сил почали маніпулювати думкою населення, а іноді й лякати «страшними» наслідками для України після підписання Угоди.
Загальна атмосфера заходу була досить жвава. Після виступу доповідачів присутні на засіданні «круглого столу» мали змогу задати актуальні питання та отримати на них вичерпні відповіді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2