Українська правда

При Надвірнянському РВ УМВС України в Івано-Франківській області створено Громадську раду

З метою сприяння ефективній діяльності органів внутрішніх справ,впровадженню громадських ініціатив, вдосконалення механізмів співпраці з органами державної та представницької влади  при Надвірняському РВ УМВС України в Івано-Франківській області 4 жовтня 2013 року було створено Громадську раду.

До складу ради увійшли представники інститутів громадськості, засобів масової інформації, пенсіонери органів внутрішніх справ, діячі культури, та інтелігенція міста.  Всього було зареєстровано 9 делегатів.
Громадська рада є консультативно-дорадчим органом, який надає консультативно-методичну допомогу  РВ УМВС в реалізації завдань МВС щодо дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ, підвищення  ефективності участі громадськості в здійсненні контролю за дотриманням законності та створення умов для демократизації та прозорості в діяльності підрозділів внутрішніх справ.
Громадська рада  об’єднує в своєму складі представників різних гілок влади, органів самоврядування та громадських організацій, на яких покладено функції по наданню практичної та методичної допомоги у формуванні дієвих механізмів дотримання прав людини, розгляду заяв фізичних та юридичних осіб та  проведення громадських розслідувань.
В Положенні про громадську раду при Надвірнянському РВ  УМВС України в Івано-Франківській області визначили основні завдання, це зокрема:
- сприяння впровадженню та дотриманню принципів прав людини в діяльності органів внутрішніх справ;
- аналіз ефективності діяльності органів внутрішніх справ у напрямку дотримання прав людини;
- розроблення, обговорення та сприяння впровадженню громадських ініціатив щодо укріплення законності та дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ;
- сприяння вдосконаленню механізмів співпраці РВ УМВС України в Івано-Франківській  області з органами державної та представницької влади, політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації, науковими установами;
- консультування керівництва райвідділу з проблем забезпечення прав людини, складних поточних проблем політики, економіки, соціології, інших питань, що стосуються діяльності ОВС України.
Присутній на зустрічі - начальник Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській  області – підполковник міліції Роман Чекмарьов привітав членів ради з початком роботи. Зокрема, очільник районної міліції висловив присутнім побажання працювати об'єктивно, допомагати міліції викорінювати недоліки та негаразди, які трапляються ще в її роботі.
«Я щиро сподіваюся, що ця колегіальна громадська інституція стане стрижнем громадського контролю та ініціатором нових починань щодо удосконалення роботи міліції та правового виховання громадян. Хочу принагідно запевнити Вас я завжди відкритий для конструктивного діалогу та плідної співпраці, - сказав керівник райвідділу міліції - Роман Чекмарьов.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2