Українська правда

Іваночко: "АТО потрібно проводити тут на місці... очистимо наш край від хрунів, зрадників"

10 вересня 2014 року у Надвірній на центральній площі біля пам'ятника Т.Шевченку відбувся щотижневий молебень за Україну. Молилися з громадою голова Надвірнянської РДА Михайло Іваночко, депутати обласної ради фракції «Свобода» Віктор Неміш та Ярослав Ткачівський, активісти Майдану, представники районного Штабу спротиву.

Нагадаємо, що молитовний Майдан у м. Надвірна не припинявся ще від часу Революції гідності та  щосереди громадкість Надвірної приходить на майдан Шевченка, щоб в спільній молитві попросити кращої долі для України та її народу.
Надвірнянці молилися за збереження цілісності та суверенітету України, за закінчення війни, за мир і спокій по всій Батьківщині, просили за здоров'я усіх військовослужбовців, які боронять Україну від зовнішнього агресора в зоні проведення АТО.
Звертаючись до громадськості, голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко зазначив: «Визвольні змагання на сході за Українську державу тривають. Там на полі бою полягли сотні наших українців. Я вже не вперше наголошую, що це ніяке не АТО – це війна в прямому значенні  слова. Це визвольні змагання за українську державу. Потрібно усвідомити і нарешті почати називати речі своїми іменами».
Свободівець наголосив, що АТО потрібно проводити тут на місці. «Спершу очистимо наш край від «хрунів», зрадників, які продають свою Неньку. Тільки повне знищення московського імперіялізму на території України та очищення від московських прислужників і запроданців стане нашою перемогою у цій війні», – переконаний націоналіст.
Надвірнянський майдан з радістю вітав свого земляка Андрія Непеляка, який повернувся зі східного фронту після поранення під Новоазовськом. Хлопець мовчазний, але його очах помітно, що довелося пережити багато.
Депутат обласної ради від ВО «Свобода» Ярослав Ткачівський у своєму виступі наголосив: «Досить проливати свою кров перед правічним оккупантом та загарбником. Кремлівські карлики не тільки топчуть нашу землю, а й відбирають життя цвіту української нації. Ми переможемо в цій війні, бо ми боремося за нашу землю. Ми повинні навчитися поважати свою свободу та боронити її» - переконаний свободівець.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6