Українська правда

Іваночко: "Час вимагає, щоб фермери та територіальні громади по-новому будували між собою стосунки"

З ініціативи голови Надвірнянської РДА Михайло Іваночко проведено робочу зустріч з керівниками фермерських господарств району щодо організації поставок сільськогосподарської продукції для бюджетних установ району. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю з фермерськими господарствами. Укладено угоди на постачання сільськогосподарської продукції та м’ясної продукції бюджетними установам району. Вирішується питання щодо поставки с/г продукції для Будинку дитини.
Михайло Іваночко дав доручення відділам РДА забезпечити вирішення питання щодо поставки місцевими фермерами своєї продукції для дошкільних та шкільних установ, лікувальних закладів, а також зобов’язав керівника відділу освіти провести спільну нараду з місцевими фермерами та підприємцями, які займаються харчуванням в закладах освіти району з метою їхньої подальшої співпраці.
«Час вимагає, щоб фермери та територіальні громади по-новому будували між собою стосунки. Адже від такої співпраці кожна зі сторін отримає свою вигоду: фермери – ринок збуту своєї продукції, а бюджетні установи – якісну сільськогосподарську продукцію за прийнятними цінами. Часи, коли на бюджетних закупівлях збагачувались невідомі фірми з інших областей закінчилися. Припиняться закриті тендерні закупівлі за корупційними схемами. Виклики сьогодення вимагають працювати в інших умовах, коли потрібно дбати про свого місцевого товаровиробника та наші бюджетні установи. Це дасть значну економію бюджетних коштів та відрахування повернуться до районного бюджету. Ми і наділі будемо працювати для свого району, своїх краян» - наголосив Михайло Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6