Українська правда

Іваночко: "Україна буде єдина, незалежна, соборна і процвітаюча. Для цього потрібна перемога"

В селищі Ланчин на Надврінянщині відзначили річницю проголошення Незалежності України, як завжди, з високим патріотичним духом. Сьогодні на урочисте віче зібрались кілька сотень людей, у тому числі вояки братства ОУН-УПА, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя за українську державу у часи визвольних змагань 40-50-тих роках минулого століття, Героїв Небесної сотні.

На могилі «Борцям за волю України» святі отці українських церков відправили поминальну панахиду за всіх українців, що боролися в різні часи за нашу Україну, за її Волю, Свободу та Незалежність.
Громада селища поховала ще в березні місяці тут, біля загиблих вояків повстанської армії, Героя Небесної сотні Василя Шеремета. Наш земляк став 100-тим з Небесної сотні, які зараз дивляться на нас з неба та їхній дух закликає всю українську націю до єдності.
Привітав своїх земляків зі святом Незалежності України голова Надвірнянської РДА Михайло Іваночко та звернувся до чисельної громади.
«Чи не символічно, що лежать у сирій та холодній землі кращі сини України, які впали в боротьбі за Україну в далекі часи більшовицької окупації та сьогодення, коли українці здолали узурпаційний режим попередньої хунти? Зараз російська хунта домагається реваншу. Північний агресор анексував Крим, зараз на Донбасі веде військову агресію. Ми повинні розуміти, що наші військові, а серед них є і багато наших земляків, воюють не просто за Донбас. Вони воюють за всю Україну. Кремлівський карлик, зі своїми імперськими амбіціями, не зупиниться -  його ціль захопити  всю Україну. Сьогодні ті національні ідеї, за які боровся Шухевич зі своєю «армією нескорених», для сотень тисяч учасників Революції гідності стали абсолютною правдою. Ми переконалися, що російський імперіалізм є одвічним ворогом України, а гасло «Київ проти Москви» зараз є таким самим актуальним, як і сотні років нашого протистояння», - розповів Михайло Іваночко.
Неодноразово і в різні роки, після проголошення Незалежності, ми завжди говорили і наголошували, що Росія не є нашим ні другом ні братнім народом. Кожного разу закликали не нищити наші збройні сили тому, що тільки сильна армія є надійним гарантом безпеки країни. Сьогодні, як ніколи, Україна перебуває в небезпеці втрати всіх наших здобутків та завоювань попередніх поколінь. Тільки наша армія є союзником нашого народу. Тому наші добровольці, наші земляки, як і тисячі українців, стали в ряди війська, щоб боронити нашу землю від ворога на східному фронті.
Сьогодні в короткотермінових відпустках перебувають кілька ланчинців, учасників АТО. Михайло Іваночко привітав вояків з державним святом, нагородив подячними грамотами та подарував патріотично-історичні книги.
«В цих книгах описано історичні події нашої минувшини, героїчний чин тих героїв, які йшли на боротьбу заради України, як і ви зараз,» - звернувся до військовослужбовців свободівець, - «Та нам не потрібно вашого посмертного подвигу. Нам ви потрібні живі та з перемогою. Передайте всім своїм побратимам на фронті, що ми пам’ятаємо та молимося за вас».
Всі виступаючі висловили впевненість та віру, що Україна буде єдина, незалежна, соборна і процвітаюча, але для цього здобудемо перемогу та встановимо мир по всій Україні, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6