Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

На колегії РДА слухали начальника відділу освіти Михайла Винника та головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука

В Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке проводив голова РДА Юрій Касіянчук за участю – голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови РДА: Степана Іроденка, керівника апарату Василя Гуменюка, а також членів колегії Івана Коцька, Михайла Мельника, Тараса Олендія та Богдана Вінтоняка.

В роботі колегії взяв участь перший заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Василь Насадюк.
Перше питання заслухали «Про стан організації харчування дітей в навчальних закладах та закладах охорони здоров'я» доповідали Михайло Винник – начальник відділу освіти райдержадміністрації та головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук. Під час обговорення даного питання голова РДА Юрій Касіянчук зауважив: «Нам необхідно найбільшу увагу приділяти та надавати максимального сприяння при вирішенні соціальних питань дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування». Міський голова З. Андрійович повідомив: «В м. Надвірна на харчування дітей в дошкільних закладах виділяється найбільше коштів в області – 17 грн. на 1 дитину в день. В місті є потенціал для відкриття ще двох ясельних груп».
Члени колегії та присутні активно обговорили питання, які стосуються виконання соціальних ініціатив Президента України  з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Головою адміністрації дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.
З другого питання - «Про роботу виконавчого комітету села Саджавка щодо соціально-економічного і культурного розвитку території населених пунктів Саджавської сільської ради в частині виконання делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР»,- доповів  Михайло Христан – сільський голова с. Саджавка.
Начальниквідділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Лідія Захарко повідомила «Про виконання програми модернізації освітлення населених пунктів Надвірнянського району за 2009 -2012 роки та завдання на 2013 -2015 роки», проте дане питання перенесено на розгляд наступною колегією.
Також на колегії обговорили питання «Підготовки до опалювального сезону», яке доповідала начальниквідділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лідія Захарко.
Підводячи підсумки колегії, голова РДА Юрій Касіянчук наголосив: «Всім виконавцям необхідно чітко вказувати конкретні дати виконання заходів та відповідальних за виконання осіб. Не потрібно загальних фраз, а потрібне чітке виконання поставлених завдань».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Грудень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5