Українська правда

ДСЮШ

Споживання природного газу має бути зменшено на 30%

Сьогодні в залі засідань РДА перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів робочу нараду з сільськими, селищними головами та керівниками бюджетних установ про зменшення споживання природного газу установами району на 30%.

В ході конструктивного діалогу Андрій Крицький провів роз’яснювальну роботу, проінформував, що Мінрегіонбуд розробляє нормативно-правові акти, які визначатимуть можливість зменшення  в опалювальний період нормативів температури у приміщеннях на два градуси.
Кожному з присутніх  дано доручення оперативно розробити план заходів щодо зменшення об’ємів споживання газу. Перший заступник голови зазначив: «До вирішення даного питання ми повинні підійти скрупульозно. Заходи зазначені в плані повинні бути максимально прагматичними. Що стосується населеннярайону, то намнеобхідно чітко організуватироз’яснювальну роботу».
Начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Тарас Угринчук запевних присутніх в тому, що готовий надавати консультації та проводити необхідні розрахунки у вирішенні проблемних питань.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка