Українська правда

ДСЮШ

Голова РДА Іваночко закликає перевізників не включати в авто російський шансон та попсу

Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Михайло Іваночко звертається до перевізників району з наступним зверненням: "Шановні  перевізники району! На даний час в Українській державі склалася складна суспільно-політична ситуація. Фактично йде неоголошена офіційно війна з Російською імперією, яка не полишає спроб зробити Україну своєю колонією, як було за царизму та радянської влади.

Протягом століть все українське нищилося, оббріхувалося, висміювалося та надавалося нижчевартісному значенню. Зараз уже не тільки ми, українці, але й вся світова спільнота побачила справжнє обличчя російського шовінізму на чолі з Путіним. Його найманці – кримінальні елементи та професійні вбивці-військові разом із зазомбованим люмпеном східних областей, провадять терор серед населення Східу України. Під російськими прапорами, з «колорадськими стрічками», під супровід російських пісень вони нищать серед людей все українське і саму думку про Україну. Місцеві жителі навіть не мають змоги слухати українське радіо та дивитися українські телепередачі. Тому не варто уподібнюватися до них, включаючи в транспортних засобах російський шансон та попсу.
Шановні перевізники.
Ви самі надавали допомогу українським військовикам, самі перевозили патріотів на євромайдан та допомагали майданівцям, то чому ж Ви надалі пропагуєте російський товар у своїх бусах. Рекомендуємо Вам змінити репертуар пісень, які лунають в салоні і виключити з нього російськомовні пісні".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2