Українська правда

Голова РДА: "Потрібно змінити систему управління, викорінити корупційні схеми та працювати на користь українців"

«Коли я дав згоду очолити Надвірнянську РДА після Революції Гідності, ставив перед собою мету  – змінити систему управління, викорінити корупційні схеми, працювати на розвиток району та України загалом», - розповідає свободівець Михайло Іваночко.

Михайло Іваночко зауважив, що працювати доводиться у важких для країни умовах, адже на сході країни ведеться війна з російським окупантом.
«Головне – викорінити корупційні схеми, які раніше існували повсюдно у владних кабінетах – під час виділення землі для сільськогосподарських підприємств, під час проведення конкурсу на пасажирські перевезення, під час отримання різноманітних дозволів тощо».  
Свободівець, виступаючи на місцевому телеканалі, проінформував краян про хід виплати заробітної плати, пенсій та соціальних виплат, та зауважив, що не зважаючи на непросту ситуацію, виплати здійснюються вчасно. Вся бюджетна сфера профінансована. Наповнення бюджету здійснюється планомірно, немає жодних затримок.
«Що стосується додаткового наповнення місцевих бюджетів, які вдалося залучити з перших днів мого головування, то це сплати від аграрних фірм, які орендують землі нашого району. Тепер на рахунки сільських рад поступають кошти за оренду сільських земель. Громада може використовувати ці кошти на потреби села.»
Голова райдержадміністрації висловив щиру подяку та розуміння керівників великих підприємств району, приватним підприємцям, громадським активістам, всім жителям району у підтримці та допомозі спільної розбудови району. Так, наприклад, жителі с. Саджавка, щоб швидше закінчити ямковий ремонт дороги, кілька днів разом із працівниками «Облавтодору» допомагали у проведенні ремонту дороги через їхнє село У с. Черник, с. Зелена уже на завершенні ремонт дороги, у с. Саджавка здійснено ямковий ремонт, дорога селища Ланчин частково відремонтована. Зараз розпочато ремонт доріг у селах Заріччя, Чорні та Білі Ослави, готуємося до відновлення асфальтного покриття в с.Добротів, селищі Делятин.
Районна державна адміністрація зацікавлена в найшвидшому проведенні ремонту доріг м. Надвірна по вул. Соборна та Грушевського. Є узгодження з керівництвом ВАТ «Укрнафта» про виділення коштів на ремонт цих вулиць. Самим найближчим часом планується розпочати роботи.
Михайло Іваночко наголосив, що саме завдяки чіткій та послідовній  позиції вдалося погасити попередню заборгованість та відновити роботу  Надвірнянського асфальтного заводу, який не працював більше як півтора року через борги за газ. Є сподівання та впевненість, що цей завод зможе забезпечити асфальтом не тільки район, а й даватиме дохід.
Націоналіст розповів, що засмучений в тому, що до сьогодні не прийнято закону про люстрацію. Він вважає, що посади повинні займати ті люди, які пройшли люстрацію, ті які не заплямовані корупцією, готові працювати на користь району та держави загалом.
Коротко свободівець розповів про 5 – тий батальйон територіальної оборони «Прикарпаття», який зараз воює за єдність України на східному фронті.
«На даний час наші бійці знаходяться в непростих умовах військових дій та бойовий дух високий і вони готові захищати свою родину та всю Україну. Прикарпатці в свою чергу підтримують своїх вояків не тільки морально. До зони АТО відправлено вантажі з найнеобхіднішим для наших хлопців, того що в них на даний час не вистачає. Надвірнянці власним коштом закупили і військове приладдя, обладунки, медикаменти, білизну, шкарпетки, цигарки тощо і все це вже передали для нашого батальйону».
Михайло Іваночко звернувся в до молоді із закликом бути вояком та захисником України не тільки в армії. Потрібно пройнятися патріотичним духом, передавати впевненість у правильності шляху розвитку нашої країну у напрямку європейських та світових цінностей, моральних та духовних засад. Не популяризувати окупантських пісень, послуговуватися українською мовою, ігнорувати та бойкотувати товари, вироблені країною агресором. Потрібно любити своє – рідне, українське», - переконаний Михайло Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка