Українська правда

ДСЮШ

На Надвірнянщині реально обговорюють проект змін до Конституції України

Перший заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Андрій Крицький провів нараду з членами організаційного комітету з проведення громадського обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. В нараді взяли участь міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

На нараді вироблено алгоритм дій організаційного комітету, розроблено графік обговорення змін до Конституції в населених пунктах району. Звучали конкретні пропозиції, які необхідно буде надіслати до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.
Надвірнянська РДА повідомляє, що семінар навчання з сільськими, селищними головами, керівниками структурних підрозділів РДА та районної ради, депутатами районної ради та представниками громадськості відбудеться 15 липня о 10.00 год. в районному будинку культури.
Також свої пропозиції можна надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка