Українська правда

Підсумки роботи з обдарованими дітьми за 2013-2014 навчальний рік в Надвірнянському районі

За  підсумками  2013-2014  навчального  року  освітяни  району  добилися  значних  результатів  у  Всеукраїнських  олімпіадах  з  базових  предметів, конкурсах, турнірах  та  конкурсі-захисті  учнівських  робіт  МАН  як  на  обласному  так  і  на  Всеукраїнському  рівні.

У  ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнський  учнівських  олімпіад  з  базових  дисциплін  учні району зайняли:
48 переможних місць, в тому числі:
- 4 учнів – перші місця;
- 13 учнів – другі місця;
- 31 учень – треті місця.
На ІV етапі (загальнодержавному) Всеукраїнських  учнівських  олімпіад – 6 наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Двоє стали переможцями:
Сєрова Мирослава з фізики та Клубчук Богдан з астрономії (Надвірнянський ліцей).
Переможцями  ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН стало  11 учнів:
- 3 учні – перші місця;
- 2 учні – другі місця;
- 6 учнів – треті місця.
На ІІІ етапі (загальнодержавному) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН – троє наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Василь Стрипа (Надвірнянський ліцей) зайняв друге місце.
На обласному етапі Всеукраїнських учнівських турнірів переможцями стали:
команда юних фізиків – третє місце (5 учнів – Надвірнянський ліцей);
команда юних географів – друге місце (5 учнів - Надвірнянський ліцей);
команда юних біологів – друге місце (5 учнів – збірна району);
у турнірі юних інформатиків одне друге місце;
команда юних економістів – перше місце (5 учнів - Надвірнянський ліцей).
На загальнодержавному етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів в м.Миколаїв нашу область (а фактично і всю Західну Україну) представляла команда Надвірнянського ліцею, яка виборола друге місце, поступившись тільки одній команді із Харкова.
У ІІІ етапі (обласному) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дубінська Вероніка зайняла перше місце і представляла нашу область на ІV етапі (загальнодержавному).
Також у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з українознавства учениця Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчишин Леся виборола друге місце.
Надвірнянський ліцей брав участь в українсько-польському проекті «Шкільна академія підприємництва» і, перемігши серед інших закладів області, представляв у Варшаві наш край. Нагорода – мультимедійний комплекс.
Особлива увага – національно-патріотичному вихованню молодого покоління.
2013 року учні й педагоги брали безпосередню участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Національне виховання дітей та учнівської молоді в контексті історичного розвитку, традицій та культурних надбань українського народу», проводили майстер-класи, представляли педагогічні знахідки, ділилися досвідом з іншими учасниками.
Роком раніше – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Модель виховної системи школи».
Упродовж останніх кількох років школярі нашого району є переможцями обласного конкурсу учнівських проектів «Я громадянин України» (2010 р. – І місце, 2011 р. – ІІІ місце, 2012 р. – ІІ місце, 2013 р. – І місце).
В обласному конкурсі патріотичної пісні та в «Розколяді» – ІІ і ІІІ місця. Обласне свято «Співуча родина»: 2011 р. – ІІІ місце, 2012 р. – І місце, 2013 р. – І місце.
У VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» – І місце в обласному етапі, участь у завершальному турі в м. Києві.
У всіх школах району щорічно практикуються заходи під гаслом «Україно! Ти – моя молитва…». Ось лише деякі з проведених нещодавно: «А в серці тільки ти, моя прекрасна, рідна Україно!», «Заради майбутнього України», «Україна – незалежна держава», «Не даймося обнятися з ганьбою»),  а також уроки-реквієми «А Сотню вже зустріли небеса».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6