Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Підсумки роботи з обдарованими дітьми за 2013-2014 навчальний рік в Надвірнянському районі

За  підсумками  2013-2014  навчального  року  освітяни  району  добилися  значних  результатів  у  Всеукраїнських  олімпіадах  з  базових  предметів, конкурсах, турнірах  та  конкурсі-захисті  учнівських  робіт  МАН  як  на  обласному  так  і  на  Всеукраїнському  рівні.

У  ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнський  учнівських  олімпіад  з  базових  дисциплін  учні району зайняли:
48 переможних місць, в тому числі:
- 4 учнів – перші місця;
- 13 учнів – другі місця;
- 31 учень – треті місця.
На ІV етапі (загальнодержавному) Всеукраїнських  учнівських  олімпіад – 6 наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Двоє стали переможцями:
Сєрова Мирослава з фізики та Клубчук Богдан з астрономії (Надвірнянський ліцей).
Переможцями  ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН стало  11 учнів:
- 3 учні – перші місця;
- 2 учні – другі місця;
- 6 учнів – треті місця.
На ІІІ етапі (загальнодержавному) Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких  робіт МАН – троє наших учнів представляли Івано-Франківську область.
Василь Стрипа (Надвірнянський ліцей) зайняв друге місце.
На обласному етапі Всеукраїнських учнівських турнірів переможцями стали:
команда юних фізиків – третє місце (5 учнів – Надвірнянський ліцей);
команда юних географів – друге місце (5 учнів - Надвірнянський ліцей);
команда юних біологів – друге місце (5 учнів – збірна району);
у турнірі юних інформатиків одне друге місце;
команда юних економістів – перше місце (5 учнів - Надвірнянський ліцей).
На загальнодержавному етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів в м.Миколаїв нашу область (а фактично і всю Західну Україну) представляла команда Надвірнянського ліцею, яка виборола друге місце, поступившись тільки одній команді із Харкова.
У ІІІ етапі (обласному) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дубінська Вероніка зайняла перше місце і представляла нашу область на ІV етапі (загальнодержавному).
Також у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з українознавства учениця Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчишин Леся виборола друге місце.
Надвірнянський ліцей брав участь в українсько-польському проекті «Шкільна академія підприємництва» і, перемігши серед інших закладів області, представляв у Варшаві наш край. Нагорода – мультимедійний комплекс.
Особлива увага – національно-патріотичному вихованню молодого покоління.
2013 року учні й педагоги брали безпосередню участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Національне виховання дітей та учнівської молоді в контексті історичного розвитку, традицій та культурних надбань українського народу», проводили майстер-класи, представляли педагогічні знахідки, ділилися досвідом з іншими учасниками.
Роком раніше – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Модель виховної системи школи».
Упродовж останніх кількох років школярі нашого району є переможцями обласного конкурсу учнівських проектів «Я громадянин України» (2010 р. – І місце, 2011 р. – ІІІ місце, 2012 р. – ІІ місце, 2013 р. – І місце).
В обласному конкурсі патріотичної пісні та в «Розколяді» – ІІ і ІІІ місця. Обласне свято «Співуча родина»: 2011 р. – ІІІ місце, 2012 р. – І місце, 2013 р. – І місце.
У VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» – І місце в обласному етапі, участь у завершальному турі в м. Києві.
У всіх школах району щорічно практикуються заходи під гаслом «Україно! Ти – моя молитва…». Ось лише деякі з проведених нещодавно: «А в серці тільки ти, моя прекрасна, рідна Україно!», «Заради майбутнього України», «Україна – незалежна держава», «Не даймося обнятися з ганьбою»),  а також уроки-реквієми «А Сотню вже зустріли небеса».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5