Українська правда

ДСЮШ

Депутати міськради просять Петра Порошенка достроково припинити повноваження ВРУ

На останній сесії Надвірнянської міської ради депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка в якому йдеться про наступне: "Ми, депутати Надвірнянської  міської ради, висловлюючи волю громади міста Надвірна, глибоко занепокоєні ситуацією, що склалася в Україні. Основною вимогою Майдану під час Революції Гідності було проведення перезавантаження влади, а саме формування нового технічного уряду, позачергові вибори Президента України та Верховної Ради. Військові дії на Сході не дають права ні Вам, ні іншим керівникам країни, нехтувати своїми обіцянками, даними на Майдані, який привів Вас до влади. Навпаки, Ви повинні робити все можливе, щоб країна побачила позитивні зміни. І в цьому ми готові Вас підтримати.
Провладна більшість депутатів Верховної Ради дискредитували себе перед суспільством своїми діями. Їхня бездіяльність призвела до людських жертв як на Майдані, потім під час подій у Криму, і зараз  на Сході країни, тим самим показавши свою неефективність, непрофесійність, а інколи і зраду Україні. Не було розглянуто і прийнято жодного законопроекту, що привели б до процесу люстрації і зміни системи влади. Цей факт тільки підтверджує небажання депутатів мінятися самим та заважає змінювати Україну.
Враховуючи усе вищевказане, а також беручи до уваги  Ваші передвиборчі обіцянки, а саме пункти Вашої передвиборчої програми щодо розпуску Верховної Ради, ми вимагаємо активно сприяти прийняттю закону про вибори, який би дав можливість провести справедливі позачергові вибори до Верховної Ради України. Цей закон має передбачити:
-  відкриті регіональні виборчі списки, коли виборці, а не партійні вожді визначають, хто стане депутатом;
-  зниження виборчого бар`єру до 3 відсотків;
-  прозорість партійних витрат під час виборів, що обмежить можливості олігархів.
Звертаємось до Вас, Пане Президенте, посприяти у прийнятті цього Закону та достроково припинити повноваження Ради і призначити позачергові вибори до Верховної Ради України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка