Українська правда

ДСЮШ

Голова Надвірнянської РДА Михайло Іваночко одним із важливих завдань для району вважає ремонт доріг

У с. Саджавка Надвірнянського району розпочався ямковий ремонт доріг. За підтримки голови Надвірнянської РДА Михайла Іваночка вдалося добитися, щоб відповідні служби розпочали ремонт доріг у районі. Саджавка не перше село в якому проводиться дорожній ремонт.

Уже тиждень у селі ведуться ремонтні роботи.  Нагадуємо, що через с. Саджавка проходить траса Чернівці - Рахів. Жителі району не раз блокували трасу у зв’язку із жахливим станом доріг, цим самим показуючи свою непокору та протест попередній владі. Сам Михайло неодноразово організовував ці протестні акції громади ще восени минулого року. Тепер, ставши керівником району, Іваночко поставив питання ремонту доріг першочерговим завданням.
На сьогодні також проведений ремонт мостів у смт. Ланчин та с. Саджавка.
Жителі села активно долучилися та добровільно допомагають дорожній службі якнайшвидше завершити роботу. Громада розвозить щебінь та засипає ями, які є на дорозі. Ремонт проводиться заливкою дьогтю та засипкою щебеню, але на сьогоднішній день це найоптимальніший вихід з ситуації, коли з державного бюджету не виділяється на ремонт доріг жодної копійки.
Голова місцевого осередку ВО «Свобода» Михайло Тороус розповідає, що «Ми розуміємо, що ситуація у державі є в економічному плані складною. Ми живемо у час неоголошеної війни, коштів немає на капітальний ремонт доріг, тому жителі села зголосилися допомогти робочими руками».
Кожного дня приїжджають машини зі щебенем та смолою. Активісти села разом з працівниками райавтодору щодня плідно працюють. Ремонтні роботи планують  завершити до кінця тижня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2