Українська правда

ДСЮШ

Селищний голова Ланчина поскаржився щодо відбору гравію губернатору і прокурору (фото)

Представникам органів місцевого самоврядування у своїх населених пунктах доводиться щоденно вирішувати цілий комплекс фінансових, господарських, організаційних питань. При цьому роботу голів ускладнюють постійні перевірки контролюючих органів, недосконалість законодавства, відсутність істотних важелів впливу на тих осіб, що схильні до корупційних дій. Про це йшлося на нараді в облдержадміністрації за участю сільських та селищних голів, а також керівників прокуратури, управлінь МВС і СБУ. Проведення заходу ініціював голова облдержадміністрації Андрій Троценко, реагуючи на запити громадськості області, висловлені на розширеній нараді, що відбулася раніше.
Розповідаючи про наболіле, сільські та селищні голови зосереджували увагу керівництва облдержадміністрації та правоохоронних органів на важливості проведення на місцях роз’яснювальної роботи з питань оформлення документів і змін у законодавчих актах, наводили факти незаконного вивезення гравію, торгівлі спиртними напоями, затягування термінів розгляду судових справ,  притягнення до відповідальності за відсутності порушень.
Серед порушених питань селищний голова Ланчина Михайло Іванюк поскаржився на роботу правоохоронних органів і навів нещодавній приклад, коли громада намагалася використати природній матеріал - гравій для укріплення моста, однак це стало причиною відкриття кримінального провадження Надвірнянським РВ УМВС.


«Гадаю, що є доцільність провести зустрічі сільських і селищних голів з представниками правоохоронних органів на місцях, – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Троценко. – Якщо наболілі питання не вдасться вирішити на рівні районів, будемо просити, щоб керівники обласної прокуратури, управлінь МВС та СБУ провели такі зустрічі за своїми напрямками».
Також голова облдержадміністрації зауважив: чимало проблемних питань, озвучених на нараді, можуть бути вирішені після реформування органів місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка