Українська правда

Михайло Іваночко: "Ми повинні докласти максимум зусиль для покращення життя жителів району"

Цими днями відбулася спільна нарада райдержадміністрації з міським, селищними та сільськими головами. Відкрив та провів нараду Михайло Іваночко – голова районної державної адміністрації. Особливу увагу керівник виконавчої гілки влади району приділив питанню формування списків виборців у кожному населеному пункті. Зокрема він наголосив, що потрібно у міжвиборний період опрацювати списки виборців, щоб кожен громадянин нашої держави мав змогу реалізувати свій конституційний обов’язок.
Так, зокрема, голова державної адміністрації підняв питання боротьби з браконьєрством та наголосив на необхідності боротьби із борщовиком Сосновського. Ці питання є досить важливими і стоять на жорсткому контролі районної державної адміністрації.
Щодо питання нагальності піднімати питання протидії браконьєрству, Михайло Іваночко  вказав: «В той час коли кожен свідомий громадянин України прикладає максимум зусиль для оборони своєї країни, а інша частина населення  завмерла в очікуванні розв'язання політичної та економічної кризи, браконьєри в різних кутках нашої держави як і раніше роблять свою чорну справу. Наше завдання полягає не допустити знищення фауни та флори на території району. Тут жити нашим майбутнім поколінням.»
Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, подякував міському голові, сільським та селищним головам за активну участь житті своїх населених пунктів та закликав робити все  необхідне, щоб показати, що влада в районі докладає максимум зусиль для покращення життя жителів територіальних громад району, – підкреслив МИихайло Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6