Українська правда

ДСЮШ

Ігор Писклинець провів нараду щодо адміністративно-територіальної реформи

Вчора в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепції реформування місцевого самоврядування» в якій, взяли участь працівники районної ради, райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, представники громадськості та ЗМІ.
На початку наради було продемонстровано 15-хвилинний фільм з роз’ясненнями етапів процесу децентралізації владив країні і реформи місцевого самоврядування.
Заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець довів до відома присутніх, що Урядом України розпочато широке обговорення основних засад самоврядування в Україні. Ці зміни передбачають децентралізацію влади шляхом передачі владних повноважень регіонам. Згідно концепції розробленої Урядом, в Україні має бути побудована проста та логічна система самоврядування, яка покликана забезпечити нормальне та комфортне життя для громадян у містах та селах. Для реалізації цих змін необхідним є внесення змін до Конституції. Міністерством регіонального розвитку та будівництва уже розроблено відповідний законопроект щодо внесення змін до основного закону держави.
Наприкінці робочої наради проект зазначеного закону було винесено на обговорення з можливим внесенням пропозицій до проекту оновленого Основного закону.
Крім того  за ініціативи голови ОДА та голови обласної ради 6 червня 2014 року в залі засідання адмінбудинку  (І- поверх) відбудеться розширена нарада за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, міських, селищних та сільських на тему: «Перспективи розширення повноважень місцевого самоврядування на конституційному рівні».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6